Přejít na výpis diskuzí

River Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drogy

    Jeho rodina i pratele prohlasuji, ze drogy nikdy nebral. Mel bohuzel jiny problemy - trpel depresi a pokousel se pomoci vzdy a kazdemu. Problemy a bolesti jinych se stavaly i jeho. Zemrel v dobe, kdy natacel film " Dark blood" a cele nataceni nestalo pod dobrou hvezdou. V den jeho smrti, vecer po nataceni byl zase na dne a nechal se premluvit vzit neco, s cim nemel zkusenosti. Povida se, ze to byl prave Keanu Reeves, ktery bral v te dobe heroin, kdo mu "Speedball" opatril.( Keanu mlci a do dnes se k tomu nevyjadril) Kratkou chvili po pouziti, se mu zacalo delat nevolno, dostal krece a jeho bratr Joaquin ho dovedl na toalety, kde zacal i zvracet. Po nejake dobe se mu ulevilo a chtel na chvili ven. Tam ho ale zase chytli krece, zvracel a zacal upadat do bezvedomi.Kdyz prijela sanitka, jeho srdce uz netlouklo. Nadevse miloval svoji rodinu a zemrel v naruci sveho bratra Joaquina.
    Zemrel brzy, ale nechal po sobe vzpominku na velkolepeho herce a cloveka.
    • Re: drogy

      Důvod proč umřel je jasny..byly to drogy..ale pry to bylo proto ¨ze ten typek Flea mu rekl ze s ním ten vecer nebude hrat. Tak si sosl speedball..a potom uz to jede samo po speedu.At uz to bylo jakkoliv vi to pouze on a nikdo se uz nedozvi jak to vlastne bylo krome tech co tam byli.Kde si to zjistila to co si napsala?? Tím to neodsuzuju jen me to zajíma..pls napis mi kdyztak na e-mail.Ráda bych se o tom s někým bavila..ale nikdo tomu nerozumí a kyz reknu vis kdo byl River Phoenix? tak na me cumí jak na dementa..proto jestli o tom neco vís tak mi fakt pisni.Myslím že ja o tom vím docela dost..jen pocebuju nekoho dalsího *9*
      • Re: Re: drogy

        Clanku o nem je dost a dost. O jeho smrti je mimo jine na adrese www.Riverphoenixonline.de , je to ale v nemcine nebo anglictine.
        Taky se mrkni na www.youtube.com , ve vyhledavaci si napis jeho jmeno a vyjede ti plno klipu, fotek a rüznych live nahravek. Ale muzu ti rict dopredu, ze bude bulet jak mala holka. Jde to pod kuzi. Pokud muzu doporucit, nedivat se na jeho posmrtnou fotku, je to horror.
        Podle toho, co pises, ze kdyz se s nekym o nem chces bavit a nikdo nevi, kdo to je, budes urcite jeste mlada holka. River je muj vrstevnik a v dobe, kdy zemrel to bylo pro nas, kdo jsme s nim vyrustali a sledovali jeho karieru, hruza. Hodne co jich znam, se sesypalo a to nejen holky.A nekteri dopadli jeste hur. Musim rict, ze filmy s nim co mam doma, jsou ve sklepe a od te doby nebyli pousteny.
        Ale takovej uz je zivot.
        Doufam, ze ti to s tema adresama klapne.
        A ze jsem ti aspon trochu pomohla.
        • Re: Re: Re: drogy

          ty filmy s ním jsem videla snad vsechny..nedokazala bych se na ne ale dívat znova..nikdo nená můj život..a nikdy se v nem nikdo nevyzná.jsem dot vadný človek..věřím ve veci ktere jsou nemožné..tím nemyslím nákou blbost!!snad vsechny stranky s ním jsem videla..mam i neco na svojí..ale nechci se k němu vracet..když se te zeptám " veříš v boha" ?? kdo ne..ten nemůže pocítit to co cítím..mám rozpolcenou sobnost..jednou sem normální super holka..ale když to přijde..každy večer..brečím pořád i když bych vlastne nemela..nemam duvod..ale neco me k tomu nutí..je to to co nikdy nidko nepozná a nepochopí..když o me má nejlepší kamarádka rekla že mám oči "hajzla" a "vražedný pohled" tím se me dost dotkla..to jsou ty pocity.ktere třeba nikdo nikdy nepozná..tu noc cítíš to jako by "on" byl kdysi součást tveho života ..i když si ho niikdy nepoznala jako člověka..je to jen o pocitech!! ale dost o mne!!! tímto jsem ti chtela říct že nezáleží na věku..teda spíš "vám" ..záleží na člověku a na pocitech!! ..mužete posoudit kolik mi může být let..je to jen na vás..klidne si tipnete!!! doufám že vám tento muj proslov neco o me řekl..a jak já to cítím!!
          • monique_mouton

            Re: Re: Re: Re: drogy

            Tak já si typnu. Je ti třináct, jsi jedináček, čteš módní dívčí časopisy a ve společnosti jsi docela oblíbená, protože se s tebou lidi nenudí. Narodila ses nejspíš ve znamení býka nebo blížence s descendentem v rybách... Trefila jsem se? *3* *1*
        • Re: Re: Re: drogy

          Ty videea jsem videla..nejsmutnejsí je s pisnickou Total eclipse of the heart..
  • River4Ever

    Byl to nejnadanejší a nejkrasnejší herec.Každy den se ptám proč *7* *7* ?!! Udělal blbost a to se mu nevyplatilo.Nedá se to vrátit.Doufejme jen v to že se všichni jednou potkáme v nebi!
    Hlavně musí zustat v nás, v našm srdci a jeho duše nebude zapomenuta!!

    River4Ever!!!!
  • Je neuvěřitelné, že včera to bylo 13 let co zemřel. Byl to fantastickej herec, dnes mohl být megahvězdou. Zbytečná smrt, moc zbytečná... *9* *9* *9*
  • proč

    Proč tak hezkej herec zemřel *4*
    • Re: proč

      Nojo, hezkejch není nikdy dost, ať aspoň umíraj ty ošklivý, těch škoda není, že jo...
  • 3koda

    Krásnej kluk...
  • Neviděl sem snim moc filmů ale pěknou roli hrál v pobřeží moskytů to je fakt moc hezkej film někdo o tom mluví jako o nejhorším filmu Harrisona Forda ale to já si nemyslim, ještě když s nim hrál právě River škoda ho moh to bejt nadějnej herec
  • Krásnej a nadanej herec. Škoda, že musel zemřít tak mladý.....
  • Od doby, co jsem viděla Mé soukromé Idaho ho považuju za největšího herce. Hrál tu s nejlepším přítelem Keanu Reevesem. Proč se Keanu tak vytratil z LA hned po té, co River zkolaboval? To se nikdo nikdy nedozví. Ani, jak to bylo s Kurtem z Nirvany. Zbydou nám jen krásné vzpomínky na ty modrooké tvářičky z TV a pár filmů. S keanem se seznámil při natáčení super komedie Miluji tě k smrti. Souboj je také moooc krásný...
  • River

    Jeden s nejlepších herců,které znám.Krásnej,ale hloupej,vůbec nemusel zemřít...:-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit