Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám jenom jednoho oblíbeného zpěváka a tím je Robbie Williams *14*...můj nejoblíbenější ♥
  • Mám tři oblíbený zpěváky a to jsou Robbie Williams, Enrique Iglesias a Bruno Mars ale Robbieho mám nejraději *14*
  • lenniesenka

    Svatba!!

    Dneska se "náš" Robbie žení, pro mnohé fanynky to není dobrá zpráva, ale překousněme to a přejme mu mnoho štěstí s Aydou...
  • Návrat do Take That

    Teď jsem četla, že to kluci zase dali dohromady ( http://www.koule.cz/cs/clanky/robbi e-williams-take-that-zase-spolu-978 4.shtml ) ... v článku je i klip Back For Good ... zavzpomínala jsem na mladý léta :-) Jsem zvědavá, jak to klukum bude šlapat teď a hlavně jak dlouho jim to vydrží :-))
  • Re: Re: ...

    Nesmysl, jeho táta se jmenuje Peter Williams, vystupuje pod uměleckým jménem Peter Conway. *4*
  • Re: ...

    JEHO TÁTA JE KOMIK-HEREC ROBERT CONWEY
  • ...

    tohodla chlápka já upl žeru *3*
  • narzis

    <3

    vsechno nejlepsi ti preju a hodne uspechu pri svem come backu,miluju tee aaaaah *14* *14*
  • Re: :-*****

    36* *14*
  • :-*****

    Dear Robbie everything best at brithday
    55 lot luck health loves are splendid actor very goood singer so put *3*
  • happy birthday

    vsechno nejlepsi!!:)
  • Můj blog o Robbiem Williemsovi

    http://marthusinka11.blog.cz/
  • Proč by nemohl

    čusík proč by se nemohl stát Robbie Williams taky králem popu?Sice se jím stal Michael Jackson,a ten králem popu zůstane.A tohle může být jak v pohádce..vždycky je tam princ který se stane králam a na starého krále se zapomene a tím princem je Robbi Will. *3*
  • robie

    Re: Re: ou jé

    josefík
  • Re: Re: moc moc prosim

    jo, ale on jak zpívá pisničku angels, tak na tu stejnou hudbu je i pisnička v češtině a ja potřebuju vědět, jak se jmenuje, prosim neviš???
  • Re: Re: Re: ou jé

    Mám moc rád písničky od Robbieho,je skvělý skladatel, textař a hudebník, ale myslím, že na hodně, ale hodně dlouhou dobu bude král popu Michael Jackson.
  • Re: moc moc prosim

    Nevím jestli jsem Tě dostatečně pochopil. Jestli ne, tak se omlouvám, ale Angels v češtině znamená Andělé, Andílci atd. *3*
  • Re: Re: ou jé

    Hele michael jackson byl mozna kral popu,ale ted bude robbie williams tak se s tim smir *10*
  • pajka52

    Re: ou jé

    Žádný nový král popu!! Stím tedy nesouhlasím!!! Králem popu BYL JE a BUDE Michael Joseph Jackson!!! *16*
  • moc moc prosim

    moc vas prosim, jak se jmenuje pisnička, kterou zpiva robbie williams angels v češtině???předem děkuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit