Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ou jé

    Robbie je fajn *14* právě ve víkendu říkali, že je to možná nový král popu..blahopřeji:)
  • Re: blog about Robbie Williams

    robbie--williams.blog.cz
  • blog about Robbie Williams

    Jestli si fanoušek Robbieho Williamse podívej se pls na můj blog o Robbiem *4* *4*.
  • DE_LOVELY

    Ahoj,prosím Vás, můžete mi někdo poslat,případně poradit,kde stáhnu české,nebo slovenské titulky k filmu De-Lovely s Robbiem Williamsem?? Díky moc wox1@seznam.cz
  • Nabízím sbírku Robbieho:-)

    Ahoj:-)
    Nejprve se chci k většině z vás připojit a říct, že Robbie je opravdu ten nejúžasnější zpěvák co kdy byl a bude. Od nějakých svých 13ti-14ti jsem do něj zblázněná, celej pokoj plnej plakátu všechny CD originál, výstřižky z časopisů...Určitě to holky znáte:) Ted už mi je dvacet a stěhujeme se s přítelem do vlastního bytu a asi chápete proč se toho všeho musím vzdát...:) Vybrala jsem to nejcennější a nabízím to vám fanynkám, protože je mi fakt hrozně líto to vyhodit.

    Takže pokud někdo máte zájem mám 4 velký Robbieho plakáty, knížku Andělé a Démoni, DVD Robbie Williams show (perfektní:-)), hodně originálek CD a hlavně figurínu v životní velikosti z klipu Radio:)

    Kdyžtak se ozvětě na mail:) *14* *14* *14* *14*
  • turné

    Pokud náké vůbec bude:D
  • tour 2010

    Nevite nekdo kde a kdy si mohu koupit listek na jeho turne?
    Diky
  • narzis

    comeback

    hehe ted jsem za debila napsala jsem do novinek ze ma albuma neprectela si dalsi clanky ktery tu jsou,ale stejne radost je porad ^^
  • .

    nevíte nekdo nejaké novinky o jeho novém albu?:)dekujuu!! *3*
  • sarina

    na netu sem nasla ,ze by mel koncertovat 1.9.2009 v Nemecku,ale neznámo kde:( ale bůhví ,jestli je to vůbec pravda,pac na oficíálních stránkách r.w.nic takového zatim jeste neni...navic sem cetla ,ze koncertování nemá letos v plánu...kdo ví..třeba až vydá to svoje slíbené album *1* *3*
  • ?

    hej nevie niekto kedy uz zacne koncertovat??uz by mohol mat aspon jeden koncert bud v prahe alebo vo viedni ked na slovensko ledva rihanna prisla.D
  • uf

    vazne je moc pekny:Dmilujem ho:D
  • Katka

    Robbie je nádhernej ,užasnej zpěvák!!jeho skladby jsou vyjímečné jako on sám!!moc mu fandim!! *3*
  • -reddragon-

    best

    je krásnej jag on tag i jeho hlas *14* *14* magoořim z něj!!! *14*
  • kamca12

    ZPĚVÁK S VELKÝM Z

    Myslím že Robbie se na tuhle kariéru STVOŘIL *1* Jeho hlas je nádhernej i on sám *1* Doufám že od něj něco brzy uslyšíme...něco nového. *3*
  • Re: aej

    s Aydou Field
  • Re: Re: sbirka

    Ahoj! Napis mi na mail a dohodnem se.LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • prosiiim!!!

    neznáte email na robbieho williamse? *7*
  • lenniesenka

    robbiek

    Vše nej a at je Robovi hej přeje z celého srdce faninka *5*
  • Happy Birthday!!!

    Vše nej mýmu nej zvěvákovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit