Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robbie

    Mno tak mě se taky líbil, ale už se mi nelíbí, protože sem zjistila, že je to totální úchilll!!!!!!Ale je fakt pěknej, vkus máte *3* *3*
  • koncert

    pokud vím tak v letošním roce robbie nikde koncertovat nebude ... *9* *9*
  • Robbie

    Robbie Williamse posloucham asi rok Album Greattest mam nejradši a musim opravdu řic že Wiliams je muj nejlepší zpěvak opravdu je 1
  • Robbie

    Robbie mi připadá,že tou slávou je zkažený,ale i tak se mi moc líbí jeho úsměv,oči,no ja prostě hezkej.A jeho písničky,ještě jsem nenarazila na žádnou která by se mi nelíbyla!Jen tak dál ROBBIE!!!!!!!!!!!! *1* *14* *1* *4*
  • koncert v ČR

    hele,nevi nikdo,jestli robbie nebude mit koncert v cr?pls napiste...
  • gay??

    jojo dobre zpiva ale bohuzel je asi gay kdyz bydli s maxem beesleym *9*
  • Re: Autoru životopisu

    PROSÍM,PROSÍM,když je teda životopis blbě,jak je to dobře???Když budeš moct,zašli mi něco na maila *3* ,dík Katka
  • MILUJU HO

    Absolutně nechápu,co stále řešíte....jeho hlas mě tahá z depresí.... *4*
  • Narozky!!!:-D

    Robbie měl sice včera norzky *9* ale aj tak mu přeju všechno nejlepší!!! A hlavně už by mohl přijet do ČR!!! *1* *14*
  • Happy Birthdays

    Robbie všechno nej. k dnešním narozkám!!! *5* *3*
  • Happy Birthdays

    Robbie všechno nej. k narozeniná!!!! A hlavně už přijeď do ČR!! *5* *15* *1*
  • AHOJA

    robbie je super zpevak i chlap *1* ale nekdy se chova jako debil *5* me se libi kdyz kluci hrajou fotbal *15* robbie je takovy no sexy,proste sexy *3* *14* *14*
  • robbie

    Nedávno jsem četla že měl nějak 2500milenek *9* ....ale to neva...nic nemění na tom že je prostě nejlepší *14* *14*
  • je best

    Robbie je pro mě jeden z nejlepších zpěváků a to nemusím být holka, abych to řekl
  • Re: Robbie je zlatísko :-*

    kdyby přijel do ČR tak by to bylo upa nejleší věc kterou by udělal (až po tom že se vůbec narodil ;-) )...!!! *14* *1*
  • I LOVE YOU

    robbi je prostě nej zpěvák,šoumen je nejkrásnější a prostě nejlepšíííí!!! I love you Robbie!!! *14* *14* :-*
  • Robbie

    jako pro mě je to upe nej zpěvák
    na světě....miluju ho..na jeho koncert v Budapešti nikdy nezapomenu..ať si každý říká o něm co chce,ale já ho upe lovuju *14* *14* sem magor do něj i jeho písničeeeek...I LOVE YOU 4ever!!
  • Robbie

    Robbie je supeeeeeer*14* mocinky hezoucky spiva ae nedavno sem četla,že v roce 2006 se stal největším Casanovou - kdo by nevěděl co je to Casanova - děvkař *4* ae stejně ho mam rada *3*
  • Robbie

    My best songer *3*
  • Re: Autoru životopisu

    nebud chytrá *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší