Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autoru životopisu

    Ne, že bych byla pedant, ale většina životopisu je naprosto špatně, takže pokud se někdo chce dozvědět o Robbiem pravdu, musí se naučit anglicky a jít na oficiální stránky. *3* Nebo se ho zeptat *1* *1* *1*
  • Robbie

    robbie je prostě nej a dál už no comment
  • Tetování

    I LOVE ROBBIE *14* *14* *5* *9* *4* *8* *5* *1* *13*
  • Robbie je zlatísko :-*

    Ooooh yeah ... Robbie je prostě the best! :-* jen kdyby někdy přijel koncertovat do ČR :´( *1* *1* *1*
  • .

    Robbie je uzasnej...jsem rada ze uz je pryc z ty lecebny...doufam ze ted uz bude jen a jen stasty..protoze on si to rozhodne zaslouzi...doufam ze se k nam do CR brzo prijede podivat...a ty pisnicky no proste uzasny...tomuhle se rika zpev... *14* *14*
  • Re: Re: Showmen

    Co uz,kazdy mame iny vkus..Ale ja Robbieho zboznujem..:)A co sa tyka jeho drogovej minulosti-co bolo to bolo..Ale hlavne je ze on sam ma snahu sa z toho dostat...
  • I love you,Robbie!!!

    Pre mna jednoducho king of po forever...cmuk!
  • Turné

    Ahoj lidičky nevite nahodou jwstli bude mít Robbie naky turné a kdy a kde dyžtak prosim napište na mejl dekuju moc. *3*
  • KOUPÍM

    Ahojky lidičky, Robbieho zbožňuju už strašně dlouho a uz mam obrovskou sbírku,tak sem se jenom chtěla zeptat,jestli někdo nemáte nějaký materiál o Robbiem ze zahraničních časopisů??dobře bych zaplatila,nebo bych vám to za něco vymněnila...prosím ozvěte se!!
  • pomozte

    Do ktorej animovanej rozprávky je aktuálne Robbie Williams zamilovaný?
    A- Lovecká sezóna
    B- Happy Feet
    C- Autá
    D- Spláchnutý
    *7* *7* *7*
  • Robbie je fakt dobrej

    Robbie je fakt dobrej. *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    Jinak Michael a Katka...všechny příspěvky související s nimi neplatí.
  • Re: Showmen

    Robbie bere prášky na deprese.Možná je to dobrý zpěvák,al taky to je narkoman.Nikdy jsem ho neměl rád a příliš se mi nelíbil a ani jeho hity nemám moc rád.Nezlobte se na mě,ale je to tak.
  • Velká sbírka

    Mám velkou sbírku Robbieho!!! Vyměním za Britney Spears, US5, Destiny Child, Beyoncé, Natalia Oreiro nebo se můžeme domluvit i jinak, kdo máte zájem, prosím pište. thestan@seznam.cz
  • Re:

    Ahojky osobo.Dostala jsi mě teď-jak jsi to tady čtu-tím, že jsi sem napsala, že ti Robbie napsal... (poslal podpis, atd).. moc ti závidím a chtěla bych se o tom od tebe dozvědět trochu víc... Mohla by jsi mi pls odepsat? *1* plosím plosím mám ho moc ráda.... *14* jinak děkuju předem, kdyby náhodou.. *14* zatím ahojek a pls napiš...mohla by jsi mi pls něco poslat na e-mail:x.amazonka@seznam.cz *7* pá...
  • Robbik je uplne uzasnej!!!Neuveritelne krasne zpiva a on sam je taky neuveritelne krasnej!!!! *14* Podle me,je to fakt pan zpevak...Mam ho moc moc moc rada!!! *14*
  • Čavec lidi Robie Williams je uplne super. Krásně zpívá a taky krásně vypadá *14* *14* *9* *5* a je prostě v poho
  • *7* Nie ze by som ho vyslovene nenavidel, ale urcite nie je v pohode{spieva sladke sracky, a to jeho spravanie...}
  • Robbie je skvělej ...nejlepší zpěvák!!!!SUPROVEJ! *4*
  • rudebox

    připiš tam že vydal rudebox *16*
  • Ahoooj!!!! Robbie je muuuj bobek!!! Strašně moooooooc ho miluju!!!! Rudebox je super cédo! Mám ho ve spešl edici v papíru, i s DVDíčkem!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší