Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzkaz

    ahoj!!! mám reklamy s Robbiem nebo videa jak natáčel svůj videoklip TRIPPING a dokonce mám video kde pozuje nahý.. *1* no tak kdo by měl zájem tak ať se ozve a napíše mi na můj email který je napsaný nahoře. *15* Já vám to pošlu ale podmínkou je abyst měli email i vy!! *3* ČAUKY!!!!! *5*
  • robert

    Jsou mi k smichu ty vaše pubertalní odkazy. Kdydy se před vámi dooopravdy objevil, tak budete stát všechny jak telata s hubou otevřenou, nebo ječet jak husy. Ani by se po vás neohlídnul. Je to kus chlapa, který si vybere zralou ženskou a ne kvičící -náctky.
  • lidičky nevíte kde bych mohla sehnat nějaký lupeny na toho našeho miláčka??? *9*
  • Nevíte náhodou na co hraje robbie williams? pls napiště *3*
  • Pro Misu a Lucinku: Ten muzikal se jmenuje De-lovely.
  • prosím odpovězte

    ahojky lidi hele nevíte někdo v jakym si zahrál robbie muzikále v roce 2004 ???????????????????? PROSIM ODPOVĚZTE BUDU HODNĚ ALE VÁŽNĚ HODNĚ RÁDA A POMŮŽETE MI TAK MI NA TO ODEPIŠTĚ DÍKYMOC VŠEM KDO ODEPÍŠOU *3*
  • ROBBIE

    Čuz!Nevíte prodím Vás náhodou,ve kterém muzikálu hrál Robbie v roce 2004???
  • www.robbieforum.webz.cz
  • www.robbieforum.webz.cz

    Čaute lidi! Pojďte se zaregistrovat na české fórum o Robbiem ať pořádně pokecáme! Vždyť přece všichni ho zbožňujem, ne? *1* Tak ho přijdte podpořit, už se na vás těší ostatní fandové - rozjíždíme pořádné diskuze - přijďte se zapojit *3*
  • Robbie je boží no tyhle řeči jsou fakt děsný! Kolik vám vlastne je?! Tak štrnáct? Kdyby to totiž slyšel tak zesíli svou ochranku dva krát tolik!
  • lol

    ste lamky ze tady pisete takove kktinky *16*
  • Robbienek

    Já ho rostě miluju!!!!!!!!!!!!!!!A není ničí *13* !!!Nema teď nikoho....:) *14*
  • Mam na nej 4 slova

    *14* TOHO CHLAPA PROSTĚ ŽERU!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • můůůj

    na co by mě byl autogram ?????na co by mě byla fotky???na co mě by byl pouhý polibek????????když je CEELEJ JENOM MŮJ ten mě nedává jenom pouhej polibek na tvář ale někam úplně jinam..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jo a bylo to když jsem byla v Anglii...aby jste se nehádali..... *1*
  • výzva

    Ahojte, hele co se tu přetahujete o něj...kdo má autogram???Já....Kdo má společnou fotku???Komu dal pusu na líčko při loučení...u společné fotky???Já...tak přestaňte...jste divný...ale chápu vás.....ahojte...a do toho *4* *4* *13* *13*
  • jenom můůůj

    Snad sem VÁM všem řekla jasně že Robbie Wiliams je jenom můj!!!!hrábnete na něho a uvidíte!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* je to tptiž MŮJ miláček,MŮJ idol,MŮJ přítel,MŮJ milenec,můůůůůůůůůůůj je jenom můůůůůůůůj nemáte šanci on totiž miluje jenom MĚ!!!! *15* *15* *15* *15*
  • www.robbieforum.webz.cz

    Pro všechny fandy bylo vytvořeno české fórum o Robbiem Williamsovi! je to snad jediné v České Republice!!! Pojďte se tam zaregistrovat a pokecat vážně o všem co se týče Robbieho! Vytvořme co nejsilnější fanouškovskou základnu! www.robbieforum.webz.cz
  • www.robbieforum.webz.cz

    Pro všechny fandy Robbieho bylo založeno české fórum, kde si spolu můžeme pokecat o čemkoliv týkající se Robbieho *14* Tak jestli je tady mezi váma nějaký fanoušek tak se tam zaregistrujte a zapojte se mezi nás! Čím víc tím líp! A´t žije pořádná diskuze všech fanoušků ROBBBIEHo! www.robbieforum.webz.cz
  • JE NEJLEPŠÍ A NE ŽÁDNÝ orlando bloom TEN NÁHODOU VYPADÁ jak nějaký teplouš..... ROBBIE JE HEZKEJ A MÁ KRÁSNEJ ŮSMĚV a kdo semnou nesouhlasí tak ať sy vylíže prd*el *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* !!!!!!!!!!!!! *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší