Přejít na výpis diskuzí

Robert Knepper

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnus

    ja nevim jak se vam muze libit je HNUSNEJ jak v prison breaku tak i v realu je mi z nej na bliti FUUUUUUUUUUUUJ
    • teddy-girl

      Re: Hnus

      hele mě je zas na blití z tebe takže kdo seš bejby? když se ti nelíbí, fajn...nás to nezajímá! ;-)
  • Bože...

    ...to je diskuze tohle... :D Půlka lidí tu jak magor píše, jak ho miluje, druhá půlka o něm říká jak je nechutnej. Já ho nemiluju ale obdivuju ho, má úžasný charisma a jo - je podle mě sexy, a jo - jsem náctiletá. Možná je to úchylka že mi takhle "starej" (stáří je celkem relativní pojem bych řekla) chlápek přijde sexy, ale jeho gesta a všechno to okolo na mě tak prostě působí (no, možná jak pro koho, ale pro mě určitě). Ale co pořád nechápu, je to používání slov MILUJU HO. Víte vy holky vůbec, co znamená někoho milovat...? Těmahle slovama by se němělo plýtvat... *13* *3*
  • Hm...

    Tak jako T-Baga hraje fakt úžasně. A ty hlášky co má, ale přesto mi není sympatický....
  • fuuuuuuuuuuj

    ja nechapu jak o něm někdo může říct že je SEXY!!!!!!! *9*
    JE TO HNUSNEJ 4% pedofil-teda aspon v seriálu a ten jeho jazyk *9* *9* *9* *9* *9* *9* .je mi z něj zle i v normálu
    FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ
    • Re: fuuuuuuuuuuj

      ja s tebou ve vsim souhlasim.........taky nechapu jak se muže nekomu libit *9* a jeste ke vsemu v tom serialu je mi z nej na blití
      • Re: Re: fuuuuuuuuuuj

        Jj, tak to vidíš. Alespoň je vidět, že dobrej herec uhraje pedofila i kněze........... *14*
  • Teddy je nej ...

    ááá On Je úžasneej *14* aTy jeho hlášky v PB *14* .. nejlepčí !! je to super herec !! xDD a je hezkej xDD *14*
  • teddy-girl

    teddy the best!!!

    Tákže jak začít *7* každý tu píše jak je Rob úžasný atd.. jenže to ví asi každý co viděl PB. Komentář od T-bag-girl je sice hezký ale to jak Roberta zbožňuju se nedá vyjádřit komentářem "MILUJUUU HO!" napsat to dokáže každý, musíte to cítit. Proto sem nebudu psát slohy jak ho zbožňuju atd.. ale napíšu že mu přeju hodně štěstí, zdraví a další úspěchy, napíšu že chci aby pokračoval jako herec a napíšu že každou sekundu žiju pro něj a každá sekunda je blíž k další epizodě PB s rolí toho nejlepšího, pedofilního úchylaláka Teddyho. Všera to bylo přesně rok co znám Prison Break a můžu vám říct že kdybych se na to 26.9. 2007 nepodívala tak bych neznala toho nej herce na světě a to by byla veliká škoda. *14*
  • 0.lara.0

    Zákon a pořádek

    Normálně dneska zapnu televizi na Nově a řikám si: "Ježiš Zákon a pořádek to bude zase nuda..." pak koukám dál a koho tam nevidim??? Byl tam Robert!! Tyyo lidi tomu to tam tak seklo.. Hrál chirurga kterej zabil a rozřezal svoji ženu (jenom mi uniklo kam dal tělo *1* ) ale to se až do konce dílu nevědělo, i když většina si to musela myslet hned od začátku *1*... Nooo takže kdybyste někdy v programu vyděly že dávaj "Zákon a pořádek: zločinné úmysly" první řadu devátej díl tak určitě koukejte *3* *5* *4*
  • T-Bag

    No mě se tenhle herec teda vzhledově nelíbí, ale jeho T-Bag fakt nemá chybu - prostě pravej úchylák :) A navíc má fakt velký charizma... Jako herec je určitě dobrej, to jo.
  • 0.lara.0

    Jak ho může mít někdo nerad?!

    Nazdárek, Roberta znám teprve asi rok z Prison Break na Nově.. Zezačátku sem si řikala ten chlápek je šílenec, ale pak sem si uvědomila že šílenec je jenom T-bag a že je to hrozně milej šílenec kterej je šílenec hlavně kuli svýmu dětství *9* ... dokážete si představit jak těžký musí bejt pro herce hrát šílence??? takže Robert Knepper se mi líbí ne jen proto že je to sexy pedofil z Útěku *1* ale hlavně proto že je to strašně dobrej herec a je mi jedno že mu táhne na padesátku dobrej herec může bejt i když mu bude sto *4*... Takže prostě Roberte nejsi sice už nejmladší ale pořád seš úžasnej a určitě eště hodně dlouho budeš!!!!! *14* *14* *14* *14* (omlouvám se že je tam tolikrát napsáno "šílenec" ale já si nemůžu pomoct, sem prostě šílenec *1* )
  • ...

    Ahojky holky.Nevím s kym mam souhlasit ale mam kamarádku která je zamilovaná do Roberta Kneppera a jeden čas se kvůli tomu řezala do ruky.Nevěděla sem co s ní, ale pak mě něco napadlo.Poslala jsem mí tetě do Ameriky jeho fotku a poprosila jsem jí aby mi jí poslala nazpátek aby měl Americkou známku.Tak mi ten dopis s fotkou přišel a já sfalšovala Robertovo podpis.Skoro až okopírovala a dala jí ho k svátku.Nikdy sem jí neviděla štastnější.Je to sice malý podvůdek ale ona už se neřeže je celkem spokojená a od té doby co má fotku se sfalšovanym podpisem docela vychází s tím že Robert neví nějaká Soňa z Čech existuje.A já jsem taky šťastná, že jsem nepřišla o kamarádku.Všechno je v pořádku.TAK HOLKY NENECHTE SE ZNIČIT LÁSKOU, PROTOŽE SI VÁŠ ŽIVOT NEZASLOUŽÍ. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit