Přejít na výpis diskuzí

Robert Knepper

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • T-BAG je BOSS

    Jako Robert Knepper me dostal jako vetsinu z VAs roli T-Baga...kdyz sem ho pred rokem a neco videl poprve uchvatil me...je to skvostny herec a postavu T-Baga sem si zamiloval...i kdyz toho muze te jen milovat nebo nenavidet:D a podle me je desne sexy...pac je mi prej dost podobnej:D *3*
  • best typan

    Robert Knepper , to je mrtě hustej typan , úplně best byl v prison break jako T-Bag (docela krutý je že se mi voněm furt zdá) *14* *14* *8* *14* *14* *3* *5* *1*
    • 0.lara.0

      Re: best typan

      i mě se o něm vždycky minimálně jednou za dva tejdny zdá *1* *1*
    • Re: best typan

      hej nejseš sama komu se o něm zdáááá *14* *14* *1* *1* *14* *8* *5*
  • HOT!

    Hey upe nejvíc sexy chlap..jako T-Baga ho upe žeru..ja su proste na takove ty uchyly *14* ..kamošky říkají "jak se ti takový hnusak muže líbit" ale kdo me zná ..tal víí *5* ..proste T-BAg je upe best a nejhezcí chlap na sveteee!! *8*
    • Re: HOT!

      je ft uuplne dokonalej!!!! *5*
    • Re: HOT!

      Ty jo , úplně stejně je to u mně Naprosto s tebou souhlasím *4* *15* *14* *14* *14* *1*
      • Re: Re: HOT!

        Teda lidi, nic proti (Knepper je docela v poho), ale v roli T-Baga?? Hrůza.
        • Re: Re: Re: HOT!

          pravě že ta role je best a k němu uplněsedí,že jí hraje pravě on tak to to mu dalo ten spravnej šmrnc *15*
        • Re: Re: Re: HOT!

          Nenene... jako T-Bag je supa supa...:) best..:) *14* *14* *14*
  • HNUS...

    HHNS-HNUS A HNUSS VSECH HNUSU BLÉÉÉ *15*
    • teddy-girl

      Re: HNUS...

      ty mě nechtěj potkat! protože jestli jo tak ti teprve ukážu kdo je hnus!!! *10* *8* *16* *5*
    • Re: HNUS...

      jestli se ti nelíbí tak sem nelez a neobtěžuj s tim jiný *8* *16* *10* *10* *13* *5*
  • fujj

    to jo..on je taaak sexy.....haha to byl vtip.....ten a sexy??kdo to kde videl???takova drzka...na pedaka a kdo vi co jeste se opravdu hodi..a pravda t-baga hraje dobre...dokazu si ho jako uchyla predstavit *1* *1* *1*
  • t-bag

    on je úplně nádherný, strašně zajímavý a krásný herec mňam je nejvíc sexy chlap co znám *14* *14*
    • Re: t-bag

      naprostej souhlas *14* *15* *1*
    • Re: t-bag

      přesně tak
  • t-bag

    uau kdyby byl mladší hned bych po něm vyjela, je fakt sexy!! a škoda že mu v 2.sérii usekne Abruzzi ruku
    • Re: t-bag

      On si cely to chovani postavy udělal podle svyho... chůze,vlasy, ten jazyk!!hraje to velice presvedčivě.a strašně roberta obdivuju + fandím mu.ve 3 zatim nic moc, tak uvdime
    • Re: t-bag

      kecáš,ale i bezrukej není k zahození... :D *14*
  • Milášek

    noo, Robert je naprosto úžasnej. sdílám nzory zde přítomných.. jako jedna zmála ho fakt zbožňuju..;-) kamarádka pořád tvrdí jak je nechutnej atd,.pořád v něm vidí T-Baga.. ale bych pravdu řekla, T-Bag je božskej.. Robert je super herec, nikdo by T-Baga nezahrál líp, ale T-Bag je fakt roztomilej.. jak chodí mluví... prostě je celej úžasnej, díky tomu, kdo tuhle roli vymyslel;-)
    • Re: Milášek

      nejde o to kdo jí vymyslel ale o to kdo to hraje. Víte že na t-baga dělal casting herec co hraje Haywire (patoshik)? kdyby to hrál on tak budu t-baga nesnášet ale když ho hraje robísek tak je uplně o něčem jinim *14* *4* *14* *14* *14*
    • Re: Milášek

      no jo přesne to si taky myslím,at si každý o dabingo říka co chce ,ale kdyby T-Bag nemel ,tak supr uchýlackej hlas ,tak by to snad nebyl ani ono.Dabing děla hodně.
    • Re: Milášek

      ve všem s tebou souhlasím *5* *1* *14* *14* *8*
  • Teddy Bagwell

    Musím souhlasit, že Knepper je jako Teddy skvělý!! Už docela dávno jsem přišla na to, že mám slabost pro "slizké hady". V Prison Breaku mě fakt dostal.
    • Re: Teddy Bagwell

      Pro ty mam slabost takyy *1*
      • Re: Re: Teddy Bagwell

        u mně je to úplně stejný *8* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Teddy Bagwell

          Bez komentáře.. *14* *14* *14* *14*
    • Re: Teddy Bagwell

      Mne taky dostal..jako T-Bag je fakt SEXXY.A to jeho voblizovani rtu je uzasne
      • 0.lara.0

        Re: Re: Teddy Bagwell

        ježiš to olízování rtů mě uplně dostává to je tak sexy *14* *1*
  • ...

    jako jednomu z mála lidí se mě Robert v roli T-Baga opravdu líbí...hráje ho fakt skvěle a strašně se mi líbí!!!Sice ho kamošky jako T-Baga totálně nesnáší,ale já na něm miluju všechno!!! *14* *14* Fakt vynikající herec,škoda že je tak málo známej....Já jsemho poznala až v Prison Breaku *9* *1*
    • Re: ...teedy♥

      já ho táááák miluju je nádhernej!sexy!upe božíí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit