Přejít na výpis diskuzí

Robert Knepper

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě sexy ILU

    Oj tak tenhle chlap je nejvíc sexy co kdy jsem viděla !! Dokáže zahrát prezidenta i pedofila *14* já ho uplně zbožnuju *14* hned bych po něm vyjela, je mi jedno kolik mu je, a i kdyby byl pedofil je k sežrání ... v originále zní nejlíp, to je pravda .... ale je nejvííc dokonalej krásnej sexy a ten jazýček bych mu snědla prostě NEJ *14*
  • Re: I LOVE

    souhlasim no je to vážně kus a má veliký osobní kouzlo...škoda jen že takový nejsou i u nás.. *9* *14*
  • Holky!!!

    Holky!!!Mě se Knepper líbil kdysi taky.Jenže pak mě to přešlo.Podívejte se na ty vrásky.Jo v roli Theodora Bagwella se mi líbí dodnes, ale ve skutečnosti ani náhodou!!!Dyt je mu 48 a většina vás jsou ještě náctiletý (ostatně jako já) *4* .To vám to neni ani trošku trapný tady psát jak ho milujete???!!! *16* *16* *16* *16*
    • aneriv

      Re: Holky!!!

      No někdy i náctileté mužou walit po sexy pedofilovi *15* ..
      • 0.lara.0

        Re: Re: Holky!!!

        jasně jako třeba já *1* *1*
    • Re: Holky!!!

      ne není, nevíš o čem píšeš! koukni se na johnyho deppa bude mu 46 a miluje ho celej svět tak proč bysme nemohli mít rádi roberta když je jen asi o 3 roky starší?? *16* *16* *16*
      • 0.lara.0

        Re: Re: Holky!!!

        no jo když on je to fakt skvělaj herec tak si prostě nemůžem pomoct.. mě se hrozně líbí a je mi 14.... a johnnymu neni 46 ale 45 a dva měsíce tak klidni :D
      • Re: Re: Holky!!!

        HM, asi máš pravdu.Já jsem vám ale nic nezakazovala a mluvila jsem k náctiletým holkám.Ale tak se teda omlouvam. *4* *4*
  • 0.lara.0

    Jak ho může mít někdo nerad?!

    Nazdárek, Roberta znám teprve asi rok z Prison Break na Nově.. Zezačátku sem si řikala ten chlápek je šílenec, ale pak sem si uvědomila že šílenec je jenom T-bag a že je to hrozně milej šílenec kterej je šílenec hlavně kuli svýmu dětství *9* ... dokážete si představit jak těžký musí bejt pro herce hrát šílence??? takže Robert Knepper se mi líbí ne jen proto že je to sexy pedofil z Útěku *1* ale hlavně proto že je to strašně dobrej herec a je mi jedno že mu táhne na padesátku dobrej herec může bejt i když mu bude sto *4*... Takže prostě Roberte nejsi sice už nejmladší ale pořád seš úžasnej a určitě eště hodně dlouho budeš!!!!! *14* *14* *14* *14* (omlouvám se že je tam tolikrát napsáno "šílenec" ale já si nemůžu pomoct, sem prostě šílenec *1* )
  • T-Bag

    No mě se tenhle herec teda vzhledově nelíbí, ale jeho T-Bag fakt nemá chybu - prostě pravej úchylák :) A navíc má fakt velký charizma... Jako herec je určitě dobrej, to jo.
  • Teddy je nej ...

    ááá On Je úžasneej *14* aTy jeho hlášky v PB *14* .. nejlepčí !! je to super herec !! xDD a je hezkej xDD *14*
  • Hm...

    Tak jako T-Baga hraje fakt úžasně. A ty hlášky co má, ale přesto mi není sympatický....
  • Hnus

    ja nevim jak se vam muze libit je HNUSNEJ jak v prison breaku tak i v realu je mi z nej na bliti FUUUUUUUUUUUUJ
    • teddy-girl

      Re: Hnus

      hele mě je zas na blití z tebe takže kdo seš bejby? když se ti nelíbí, fajn...nás to nezajímá! ;-)
  • hnus

    kdo jsem to te nemusi zajimat proste je hnusnej to je muj nazor kdyz se ti libi fajn ja ti tvuj nazor neberu ale tak ti se neplet do toho co pisu ja.
  • FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ

    JEZISI ten je tak hnusnej nikoho hnusnejsiho jsem jeste nevidela FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit