Přejít na výpis diskuzí

Robert Pattinson

OSOBNOST 31.12.2006 
8515 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v.i.p.

    a mám na lidech ten film kdo chce at se podívá na lidech : godzzilka.stvurka
    • Re: v.i.p.

      mocinky děkuji. ten film zbožňuji a fakt díky jseš supr papááá *4*
  • prostě v.i.p.

    nejlepší z nejlepších lavuju ho a nejsem asik jedina a ten film stmívání taky upe nej!!!! *14* *14* *14*
  • jessicapraha

    blbost

    proboha.. vzdyt v harrym 5 je davno mrtvej tak kdo ho tam napsal?!
    a je naprosto... nechutnej?!
    • haley25

      Re: blbost

      No je vidět že jsi asi Harryho Pottera 5 . neviděla jinak by jsi věděla že tam Rob je,sice asi minutu ale přesto tam je. Až uvidíš HP5 tak potom mluv aby ho tam nepsali.A o Cedrikovi se Harrym zdá.Proto tam je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5* *16* *8* *10* *5* *13*
    • saraz

      Re: blbost

      nojo ale je tam v nočních můrách Harryho *3* víš pozornějc sleduj filmy a pak kritizuj
    • twilightpossession

      Re: blbost

      Mám ráda inteligentní názory *13*
  • coze won ma babu

    on je proste a jednoduse krasneeeeeeej a co je na tom prawdy ze ma nejakou jinou??? *8* *7*
    • Re: coze won ma babu

      ani za mak
  • veverkaverka3003

    slaďouš

    jednim slovem prostě krásnej! *14* ta tvářička a ty vlasy *14* *14* být na místě tý holky tak bych se na něj nalepila jak klíště.....ne to ne to by mě nechal a to přece nechci.........kluci ať sem nelezou a nekomentujou ,prtože je a bude krásnej bez ohledu na vás kluky ,který leda tak žárlej
  • stmívání

    já jsem jěště neviděla ten film a ani sem nečetla twight, ale musím uznat že ten robert pattinson je fakt kundak,ne? a na film se podívám!!!!!! *14*
  • sladkej

    twl....on je tak uzasnej....mate nekdo film stmivani na dvd??????dystak se ozvete na email:emo.nicoleta@seznam.cz *14* *14*
  • Rob

    Nebyla sem si jim jista do obsazeni Stmívání,ale...DOSTAL ME!Doporucuje tenhle film.On je rozkosnej a sexy!:DTa herecka Kristen,nebyla vubec spatna,dobry obsazeni!
  • uzasny

    stmivani je naprosto uzasny a on jeste vic byla jsem na premiere v pondeli a je to naprosto uuuuzasny je proste bozzzi ps: ve stmivani je daleko hezci nez v potterovi
    *14* *14* *14*
  • Hm...

    Já jsem ješte ty díly Harryho Pottera neviděla.Ale ty ukázky z Twilightu jsou super!Už se těším!! *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit