Přejít na výpis diskuzí

Robert Pattinson

OSOBNOST 31.12.2006 
8515 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deniska-l

    Robert...:-*

    jooo robíík je úpa úžasnej ....je strašně pěknej a ten filmík bych chtěla strašně moc vidět až to u nás budou davat tak hned skáču pro lístky prostě podruhý už si to nenechám ujít ....strašně ho zbožňuju!!!!! *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jackie28

    I HATE KRISTEN STEWART

    nenávidim Kristen,zato miluju Roba.....stejně je to další namyšlená potvora,která se k němu ani nehodí takže co.....fakt souhlasim s některejma příspěvkama že by se k němu hodilo něco jinýho...i klidně normální obyčejná holka,která by ho milovala takovýho jakej je a ne pro slávu,prachy,protože je pěknej a kdesi cosi...a aby se díky němu zvýraznila...hlavně néé Kristen,přijde mi namyšlená a stejně se po natáčení twilight rozejdou....když se furt scházej a rozcházej?to fakt nemá cenu..to by Rob musel bejt blbej aby s ní zůstal...a věřim tomu že blbej neni... *16* *8* *10* *10*
  • hudy

    Mazání a rozhraní

    Projela jsem si částečně diskusi (budu ještě pokračovat) a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat, a to včetně vulgarit v nadpisech!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila! *13*
    • rosalie13

      Re: Mazání a rozhraní

      To je dobře smaž hlavně ty poniky *1* .
    • Re: Mazání a rozhraní

      správně....
  • sislex

    Fuj

    Fuj to je xycht
    • Re: Fuj

      ticho ty nebudes o nic hezci ,je to poznat uz podle toho kdyz napises xicht s tvrdym y,takze sbohem a satecek
  • hudy

    Pozor!

    Tak koukám, že jsem tu týden nebyla a nějak se tu opět rozjelo urážení v různých formách. Diskusi jsem promazala, případně něco doladím a odteď už zase mažu každý den!! *13*
    hudy
  • kyka14

    robert

    On je tak sexy... ve stmívání mu to děsně seklo. Je prosně nejvíc sexy muž světa !!! *8*
    • xxx_smiley_xxx

      Re: robert

      Předělala i Zeca Slizouna xD
      Jako Sexy chlapa xDD
      ae ve stmivani mu to sekne vic :) Pac je tam krasny bily :) Mnu mne se vic libi edward nez Robert :D
      • bellinka

        Re: Re: robert

        Souhlasim kdyz uz Robert.....tak Edwarda nez Robert....Ale jinak Jacob(Taylor)!!!! *15* *15*
      • nik011

        Re: Re: robert

        on je krasnej i jako Rob mozna i víc!:*
  • nik011

    nevadí

    uz je 4. na hlavni strance no ale to vubec nevadíí protoze je stejne furt nej!
  • tak já nevím,myslela jsem si,že když se tu zaregistruji,tak tu budou lidé stejného myšlení jako já a budeme se tu bavit o Stmívání a o hercích.Zatím tu jen čtu jak je Robert nemožnej a kdesi cosi...Tak proč sem lezete ,když jej nemátwe rádi?Já tedy nevím,mě je skoro 30let,jsem máma od 2 dětí a nemyslím si,že když miluji všechny díly Stmívání a samozřejmě Roberta,tak že bych měla být vypatlanec či něco podobného??!!To se dnes jako soudí podle toho co se komu líbí?Můj manžel miluje X-men,transformers apod.,můj styl to není ani náhodou a taky jej nemám díky tomu za vypatlance..Mrzí mě že jsem narazila na rádoby fanklub kde se tu jen plive špíná na herce a na lidi,kteří je mají rádi tak jako já!Jsem na to hrdáa nestydím se za to!Snad se tu mezi Vámi najde i někdo kdo si myslí to co já :) *13*
    • Taky s tebou naprosto souhlasím, ty lidi co tady píšou ty urážky taktéž nechápu, když nemají Roberta rádi, ať sem nechodí a jdou na stránky svého oblíbeného herce. Chtěla bych takové lidi vidět, jestli by se jim líbilo, kdyby někdo takhle házel špínu na někoho, koho mají rádi oni. Jistě by pak právě oni křičeli, že s takovými příspěvky nesouhlasí. Takže...
    • Zuzzanka.k
      Naprosto s tebou souhlasím *5* . Úplně se to míjí účinkem. Samozřejmě, že každý může mít svůj názor, ale fankluby přece nejsou od toho, abychom si nadávali, či hanili daného herce, nebo herečku. *5* Kždému z nás se líbí něco jiného *4*
    • Přesně líp bych to nenapsala *4* *1*
    • Rozhodně s tebou souhlasím když se jim to nelíbí at si.....
    • Přidávám se k tomuto názoru. Je mi 27 let jsem vdaná a čekáme mimi a též mám rádá twilight a Pattinsona a též si nepřijdu ja vypatlanec. Jak už jsem tu několikrát psala. kAŽDÝ DEN MÁ ČLOVĚK NÁLADU NA JINÝ FILM. Jen proto že je to nereální film (myslím upír atd.)neznamená že není dobrý. Můj muž se na to koukl a i když je fanda spíše ačních filmů řekl že se na to dá koukat, tak nevím proč tu nějaký ubožák stále potřebuje ventilovat, že jemu ne. Tak se koukej na ty svoje filmy a neotravuj lidi. Asi tě ty tvoje filmy taky moc nebaví, když píšeš sem místo, aby jsi trávil čas filmy, když už nemáš na práci nic lepšího než otravovat a urážet.
    • Ahoj Lucissko, jsem taktéž třicetiletá maminka, jedné holčičky. Po shlédnutí prvního dílu jsem ostatní díly Stmívání, čtenářsky, zhltla. S chutí si jej přečetla dokonce i moje matka, tchýně a nyní, světe div se, naše 90 letá babička. Na každý další díl filmu jsem se moc těšila. Můj muž si filmy taky oblíbil :-). Takže neboj, nejsi v tom sama. A nestydím se za to!!! Příjemný večer. *3*
  • PATTINSON A ZPÍVAT

    SVĚT SE ZBLÁZNIL ROBERT PATTINSON JAKO NEJLEPŠI ZPĚVÁK!!!!!!!!!!!!JEŽIŠ LIDI MĚJTE ROZUM *16* VÍTE JAKEJ JE TO ŠOK TOHLE ZJISTIT *13*
    • Re: PATTINSON A ZPÍVAT

      Taky si myslím. Nemám nic proti tomu, jak zpívá, ale vsadím se, že půlka lidí ho volila kvůli jeho vzhledu, nebo kvůli tomu, jak je oblíbenej a půlka z recese, jinak si to vysvětlit neumím *7* *7* *7*
      • your-darling

        Re: Re: PATTINSON A ZPÍVAT

        jo taky si myslím..miluju ho.. *14* ,ale písničky moc dobrý nemá..kdyby zůstal jen u herectví,bylo by líp... *3*
        ale jinak OK...
  • thekobie

    brejleeeeeeeee

    koupila sem si robovi brejle sem štastny človek *14* *14* *14* sou fakt megacky *15* *15* *14* *14* *14* *14* miluju roba mooooooooc *14* *14*
    • smolikevik

      Re: brejleeeeeeeee

      jůůů hezký kde se to dá sehnat??? pls porad dík odepiš na email smolikevik@email.cz díky
      • deniska-l

        Re: Re: brejleeeeeeeee

        daj se koupit snad už všude...zkus New yorker, CaA, .... někde na ně určitě narazíš..taky sem si je chtěla koupit, ale vypadam v nich prej jak blbec tak sem se na to vykašlala *15*
      • kajous.ka

        Re: Re: brejleeeeeeeee

        ja je koupila v chorvatsku *14* *14* *1* sem tady na dovci u nas je nemaj
        • nik011

          Re: Re: Re: brejleeeeeeeee

          prej nemaj :D
    • nik011

      Re: brejleeeeeeeee

      sme 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit