Přejít na výpis diskuzí

Robert Pattinson

OSOBNOST 31.12.2006 
8515 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jejda mane

    proboha! jak ho mohli obsadit do stmívání!!! to si fakt nemohli vybrat horšího, hele, kdo tu knizku cetl, tak to 100%pochopi! *5* *16* *16* *5* *5*
    • nik011

      Re: jejda mane

      sem ji necetla ani nebudu, protoze v knizce ho neuvidim!! *14*
    • Re: jejda mane

      ja som tu knuhu citala niekoloko krat a nemyslim si ze vybrali zle lepsieuz ani nemohli mapresne taky pohlad ako v knihe
    • Re: jejda mane

      Každý mý jinou představu, tak nám to naši nekaž... Díky moc *3*
    • Re: jejda mane

      hele ty mas knizku stmivani???
    • Re: jejda mane

      Tak jako já stmívání četla a ne jen jednou a po pravdě taky sem si ho tam nedokázala představit. Ale když jsem si pak prohlížela fotky a různý videa teda musím říct, že mě až překvapilo, jak se tam hodí. Takže já rozhodně nemám nic proti tomu že edwarda hraje právě on... *4* *14*
      • Re: Re: jejda mane

        presne ja s tim naprosto souhlasim me se tam dost libi a vetsine lidi co znam taky *14*
  • Fešák

    Robert je hezkej.Stejně je ale nejhezčí v Harry Potterovi i když v soukromí bez vousů taky fakt ujde.
    Co to kecám vždyť je úplně hezkej.(ale bez vousů) *4*
    • Re: Fešák

      V HP je fešnej,ale jinak vyadá úchylně *13* *13*
      Má divný vlasy a na ten novej film se tesim *1* *1*
  • nemá konkurenci

    má ve tváři rysy pravýho britskýho studenta*14*
  • eská stránka o Robertovi

    Ahojky lidičký, Robert je už asi rok a půl můj nejoblibenější herec :) . Potřebujete cokoli okolo tohoto herce zjistit ? Chcete nejnovější fotky a žhavé novinky ? Podívejte se na mou stránku věnovanou právě tomuto super herci - www.robpattinson-cedric.blog.cz A můžete mi napsat do komentářů vaše připomínky, náměty atd.
    *14* *14* *14*
  • borec

    no borec to teda je *14* taky sem ho tak před rokem žrala, teď žeru zase wentwortha millera. do ro berta sem byla tak piclá, že sem mu chtěla napsat dopis *14* mně se zdá ale že má babu
    • Re: borec

      Já do něj taky byla piclá a šla jsem na Pottra 7x do kina kvuli němu,ale ted žeru Kaspiana z Narnie a na ty sem taky byla 7x *15* *15*
  • ???

    Lidi,napište mi prosím,koho hrál ve Vanity fair,nemůžu si ho vybavit a štve mě to.Prosíííím čekám na vaše reakce prosííím!!! *9* jinak je krásnej *14*
    • Re: ???

      ahoj hele mam pocit ze tam hral syna kamaradky Reese, jak ona na konci dela v tom kasinu nebo tak nak tak jak tam pride ten kluk a rika:aa tohle je ta neslavne proslula pani...nevim jmeno a pak tam pride ten chlapek a odvede ho..tak myslim ze by to mel byt on..
  • Robert,fakt bomba

    Já ho miluju.Ty jeho vlasy mu tak slušeja ten obličej."rozplývám se nad ním"je to fakt"BOMBA"tak nádhernej.KUS!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • :-)

    Jééé nádhernej a je prostě bbboooooooží *14* *14* *14* *3* *4* *16* *8* *15* *14* *14* *4*
  • Robert

    já ho úpa žeru *14* *14* *14* *14*
    • Re: Robert

      Ahojky lidičký, Robert je už asi rok a půl můj nejoblibenější herec :) . Potřebujete cokoli okolo tohoto herce zjistit ? Chcete nejnovější fotky a žhavé novinky ? Podívejte se na mou stránku věnovanou právě tomuto super herci - www.robpattinson-cedric.blog.cz

      A můžete mi napsat do komentářů vaše připomínky, náměty atd. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit