Přejít na výpis diskuzí

Robert Pattinson

OSOBNOST 31.12.2006 
8515 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keby bolo viac Twilight častí. *14* *14* *14* *14* *9* *9*
    • Jestli si to přečteš prosím napiš mi!!:-):-):-)
  • Nice robe,
    With Kristen Stewart you very handsome and you were a lovely couple lovely couple ... I think that to Kristen still have feelings and they 're with the FKA twigs just to Kristen got back I love the twilight saga , and I regret that I , along with kristen not repeat again that you do together very handsome and the twilight saga is great and you are in it I am yours and Kristen loyal fan forever love you both , please do it for me , and contact Kirsten try to get together , please 're amazing I love you thank you at least for attempt ... your loyal fan Daniela *4* *14*
  • Luky1987
    Katastrofální herec celý Patizón a tu kravinu Twiling neznášam *16* *11*
    • abys ses nepos...... není to kravina tak kdyz se ti to nelíbí tank na to necum koko..... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Tak drž hubu a nezáviď !!!!
  • Všechno nejlepší a hodně zdraví k narozeninám *14* *4* *3* *1* *2*
  • Přijde mi že ve filmech jsou boží,nadherní atd..ale ve skutečnosti jsou gayové a lesby jako např-Kristen Stewart byla krásná ale teď už ne...jinak kromě tohohle je Robert nadaný a krásný herec to ale ovšem skoro všichni z Twiling Sagy❤
  • jsi nejlepsí herec a ja te zeru *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je to užastny herec ale je škoda že nechodí s kristin hodili se k sobě . *14* *14*
    • S kristen stewart jim to tak slušelo teď chodí s nějakou hnusnou 18kou co se prezdiva fka twigs.... *9*myslim ze to dela nachval aby se k nemu kristen vratila myslim si ze porad miluje kristen....tolik se k sobe hodi...
  • Je to muj milacek ja ho moc miluji a on mne jsme skveli plan
  • You're a great actor, your role in the saga twiling as Edward Cullen was suprová. I very much admire. I hope to meet ever live. Nikola Winklerová
  • Pecka herec.Y love you.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit