Přejít na výpis diskuzí

Robert Pattinson

OSOBNOST 31.12.2006 
8515 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte co se mi na něm líbí nejvíc? Když občas zahlédnu nějakého chlapa na ulici, dokážu ho přiřadit k nějakému herci. To se mi u Roba stát nemůže, protože jeho rysy, chování i charakter jsou sakra odlišné od ostatních mužů. *4*
  • Skvělá osoba, skvělý herec *14*
  • Nevadí mi, když lidé říkají, že není pekněj. To je jejich věc a otázka vkusu, ale vadí mi, když o něm tvrdí, že není herec, protože to je blbost. *3*
    • Jo, máš pravdu, ale já osobně nechápu, jak se někomu může nelíbit. *1*
      • Já taky ne, ale jak říkám, je to otázka vkusu . *3*
  • Vzkaz pro všechny Robovy fanynky na kolikatem miste v hercivh ted Rob je a tak vas chci poprosit abyste davali pravidelne na jeho profilu to se mi libi aby byl alespon na lepsim miste doufam ze me rozumite s laskou Lucy :-)
  • fuj, nenávidím ho
    • *16* Počkej až tě dostanu pod ruku Roberta.P. nikdo urážet nebude. Jasáán. Doufam žes to pochopila.
    • tak si to nech pro sebe a neštvi mě *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Mrs.Wesley
      Jo je to hnusák.
      • a jáá nenavidim tebe :DDDDDDD
        • A jáá nenávidím LucyLarry
      • když se ti nelíbí tak proč to tady komentuješ si vážně trapná *6*
  • je skvely herec mel by zapomenout na tu druhou a myslet na kresten *14*
  • boze prosim vas nechte toho a ani neurazejte twilight ja si myslim ze by vam to melo byt jedno jestli tam Rob hraje nebo ne a uz vubec to takhle krytizovat ja vam to proste neberu ale nebudu o tom takhle mluvit kdyz jsou tady lidi ktery twilight maji radi tak si to priste treba jen ponechejte v sobe ale ne to takhle.......
    • Naprosto Souhlasím.
    • fajn ale ty si to pro příště taky můžeš nechat v sobě...a nechápu proč tady píšeš kommenty když twillight zřejmě nesnášíš...??!!! *8*
    • fajn ale ty si to pro příště taky můžeš nechat v sobě...a nechápu proč tady píšeš kommenty když twillight zřejmě nesnášíš...??!!! *8*
  • Jsi nejlepši kluk ten nejkrasnejsi a bozsky hrajes milujute......a kristen stewart je to kgrasna holka a suprove hraje jako ty je po tobe....!!!!!!!!! Jste nejkrasnjsi parr
    • Mrs.Wesley
      Nesouhlasím
      A stejně je maj všichni rádi jen k vůli ty kravině twilight..
      • Ti počkej až tě dostanu pod ruku náhodou je to báječnej film a Roba taky urážet nebudeš.
      • Ziall
        knihy jsou dobrý, filmy jsou příšerné kýče
        :D
  • Robert Pattinson je skvělý herec!Nejen že je krásnej ale umí skvěle hrát jeho skvělý herecký výkon v Harry Potterovi a v Twilight byl super :-) proště tě žeru :DD
  • Ahoj Bob já tě miluju.Chceš semnou chodit,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit