Přejít na výpis diskuzí

Robert Pattinson

OSOBNOST 31.12.2006 
8515 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teť prej uhání Katy Perry.
  • Chodí ještě s Kristen Srewart?
    • jo a taky každý z nich jěště nemá nikoho jiného tím pádem jsou spolu teda myslím si to a pevně doufám protože oni byli takový magický pár měli v sobě to co žádný jiný pár v Hollywwodu a mají k sobě veliké a nepřetržitelné pouto lásky ! horší na tom je že se jich nemůžeme zeptat osobně a musíme se dohadovat mezi sebou nebo číst z bulvárů o jejich vztahu který nám nikdy nepoví pravdu pokud není obrázek jako důkaz ale stejně si řekneš že už nebudeš číst ty nepravdivý články v bulváru ale zase na druhou stranu si to přečíst chceš protože tě to k tomu táhne !!! .......... ale vážně já se v tom asi taky nevyznám !! ale chtěla bych protože Robsten je jeden z mých nejoblíbenějších párů Hollywoodu
    • Ja mýslím že spolu stále chodí ! protože bulvár si muže psat co chce Rob s Kris chodí ale tajně daleko od medií a paparazzi . Rob nedávno v rozhovoru řekl že je s Kris stále v konaktu . No asi takhle jestli je to pravá láska a já věřím že jo tak se k sobě vrátí a nebo spolu jsou ale media o tom nevědí ...... ten vztach je jako na horské dráze ale tolikrát hos slepovali a stálo je to dost usilí tak si myslím že by to byla blbost kdyby to vzdali !! každý ma dostat druhou šanci ! ale říká se že podruhé do stejné řeky nevstoupíš ... zdáse že Rob a Kris toto přísloví neznají !! ale já je chci prostě zpatky chybými Robsten !! oni byli tak krásný pár a doufám že čas ukáže a zase se spolu objeví na veřejnosti . A Rob taky nedávno v jednom rozhovoru řekl že na ni nikdy nezapomene a že stále k ní něco cítí a že by se mohli dostat zpět dohromady !!! teda doufáááááááááám
      • Můžeš mi sem dát odkaz na ten rozhovor, kde to Rob takhle říká? :)
  • víte co by mě opravdu zajímalo????s kým chodí!-totiž mám v tom totální guláš, jednou s tamtou, jednou s kristen...no řeknu vám WHATS THE FUCK?! *1* PS:pokud se v tom někdo vyzná tak napište, děkuji
    • Rob nechodí s nikym a kristen s rupertem sandersem : c
  • Je to super herec ^_^ Byla jsem na Filmovém festivalu v Karlových Varech na jeho novém filmu The Rover a zírala jsem jako blázen, co tam se svou postavou předvedl. Je vážně bezvadnej a ti, kteří ho nemají rádi by si měli občas dvakrát rozmyslet než sem něco napíšou (a přečíst si to po sobě) ! Já nejsem úchylná přes pravopis, ale někteří tady píšou, jak kdyby přiletěli z Marsu ^_^
    Jo a ještě jedna věc (i když budu znít jako vlhká fanynka) : On je jednoduše BOŽÍ! ^_^
  • jo roztomilí jako malé miminko
  • Anet, když chceš reagovat, tak se nepodepisuj pod mým jménem. :)
    • promiň:DDD Já tě zkoušela, jestli se toho všimneš :DDDDDDDDDD
      • Ach jo. :D
  • Je to super herec, sympaťák, sexy a stále se směje. Když mluví, slyším v jeho hlase to vnitřní dítě a tím se mi zamlouvá ještě víc. Optimismu mu říká Pane. :) Mám ho vážně moc ráda.. :)
    • Jééé to je hezky napsané:))))) Máš pravdu a jo on je takový velký dítě je to roztomilý :DDD
  • Kr**én zasranej!
    • Píč* zkurvená
  • Co má znamenat ta profilová fotka?!?!?! *12* Fakt je hrozná!!!!!!!!! Pattinson je fakt největší de*il na světě!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Ty mr*ko jedna! Jenom kvůli tomu, že mu nějaká další pí*a jako ty dala divnou profilovou fotku, ta je to nejvetší de*il? Tak to jsi dobrá pí*a *15* *15* *15* *1* *3* Chtěla bych vidět tvojí profilovku *3* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • největší blbec na svete
    • Jsi největší krá*a na světě
    • Jojo, taky se mi zamlouváš ! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit