Přejít na výpis diskuzí

Robert Plant

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robert Plant

    Plant je největší sexidol. Takový chlapi se už nerodí. A názor, že je starej? Běž se podívat na koncert. Stáří je někde úplně jinde.....Možná právě Ty, třeba je ti nějakých - náct, máš problém. On ne... *1*
    • Re: Robert Plant

      Souhlasím s tebou, taky jsem byla na koncertě(v Praze), vidět a zemřít, nic lepšího jsem nezažila!!!
    • Re: Robert Plant

      tak to máš pravdu, vystihla si to uplně přesně, led zeppelin poslouchám od malička a kam se hrabe hip hop či co.......Led Zeppelin forever!!
  • robertek

    NA TO ZE JE UZ TAK STAREJ VYPADA VELICE DOBRE , JE PROSTE UZASNEJJJJJJJ *14* *14*
    • Re: robertek

      jj a nekecas,kaco pitoma,dej radsi facku
  • JE NEJVIC SEXY ROCKER MILUJU HO. *15* *15*
  • KDYBYCH BYL ZENSKA TAK MA NEJ SKOCIM *3*
    • Re:

      jsi ujetej,dej si facku a prober se,asi patris do souhvezdi dementu
  • ...

    nojo,taky ho miluju!! *3*
  • Grammy

    Možná jste zaregistrovali, že Robert Plant s Alison Krauss získali Grammy za desku Raising Sand a taky za píseň Please Read the Letter. Neznám nikoho, kdo by si to zasloužil víc, než právě oni. Robert je muzikant, který neustále zkouší nové věci a jak je vidět, skvěle se mu to daří. Už se těším na další jeho album! *3*
  • Stránka o Robertovi

    Ahoj, po dlouhé době se zase ozývám. Založila jsem stránky o Robertu Plantovi, a byla bych ráda, kdybyste se alespoň někdo na ně podívali. Adresa: http://www.plant.blog.cz/
    Díky Gabka...
    PS: Hlavně se nedivte, že na něm pracujeme dva *1*
  • Plant

    Robert Plant je určitě jeden z nejlepších zpěváků a jeho hudební počiny jsou čím dál tím lepší(jak solová dráha, tak i CD s Alison Krauss)! A vůbec, kam se můžou (v jejich době)hrabat Beatles,vždyť Led Zeppelin jsou mnohem,mnohem lepší:))!
    • Re: Plant

      Beatles s Led Zeppelin se nedají vůbec srovnat. Já osobně Beatles moc ráda nemám . Co se týče Roberta Planta, cením si na něm hlavně, že netěží ze staré slávy(jako mnozí) a jeho sólová tvorba je naprosto odlišná. Neustále se vyvíjí, i když hraje repertoár LZ na koncertech, vždycky to má nový rozměr. Viděla jsem ho dvakrát a doufám, že ne naposledy.Tenhle člověk má v sobě neskutečně pozitivní energii a charisma :)))
  • Robert Plant nedá mi spať je ohromne sexy,milujem ho.
  • robert

    Jeden z nejlepších rockových zpěváků na téhlé planetě.
    • Re: robert

      je opravdu moc talentovany umelec,muj oblibeny album je kasmir, ale i spoluprace s jimi page jsu vzdy dokonale.Musim rict ze vek v jeho pripade nehraje zadnou roli.A spoluprace s Alison Krauss je opravdu senzacni, i kdyz nemam oblibenou country muziku tohle je opravdu o necem jinem.Babe i'm gonna leave you NA VZDY !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit