Přejít na výpis diskuzí

Robert Plant

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plant

    Neblábolte tady o sex-idolech a radši řekněte svůj názor na jeho novou desku s Alisson Krauss. Podle mě Plant čím je starší,tím je lepší - myslím jeho sólovou kariéru.
    • Re: Plant

      Konečně někdo rozumný, zrovna dneska jsem poslouchala už asi po sté jeho novou desku a musím říct, že je to moc povedené a u něj asi opravdu platí, že zraje (hudebně) věkem. Jinak mě osobně moc mrzí, že u nás nebude s Alison koncertovat,hned bych se na ně vypravila.
      • Re: Re: Plant

        To byl můj sen vidět živě Roberta planta,a umřít jsem vždycky říkal.Teda nikdy jsem ho neviděl(živě) což mě mrzí ale aspoň žiju:-)
        Jinak mám ho moc rád.Moc miluju Fate of NATIONS.A dreamland je taky moc dobrej.Nevíte kde bych sehnal jeho texty? ahoj roman
        • Re: Re: Re: Plant

          http://www.musicer.net/Robert-Plant .php?i=6025

          Tady se dají sehnat texty, ale jen v angličtině. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Plant

            to neni pravda,kdyz se dostanes na jejich stranku,tak jsou tam preklady,ja jsem si je stahla....
            *5*
      • Re: Re: Plant

        tady mi nekdo mluvi z duse. Presne tohle jsem si rikal asi pred dvema dny. Deska me uplne ocarovala a uzit si jejich koncet ... to by bylo ... pro me neco uzasnyho
  • robert plant

    Co více říct? prostě pan borec *16*
  • Plant Robert

    Rockovej bůh, můžu ho poslouchat donekonečna, úžasnej pán :D *4*
  • Plant je borec

    Plant aj cely led zeppelin su naj borci a nikdo ich nikdy neprekona *13* to sa proste neda......... ma namakane vlasy a hlas...........nikdo nikdy nebude lepsi nez on

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit