Přejít na výpis diskuzí

Robert Redford

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká škoda,proč?

    Škoda,že pan Redford nemá víc fanoušků u nás a že nepatří mezi nejnavštěvovanější osobnosti.Opravdu se tomu divím.Přitom ze svého okolí znám tolik lidí,co mu fandí. *9*
  • ŠKODA,škoda ...

    Škoda jen,že se tady neobjeví skutečně kompletní filmografie Roberta Redforda.To by totiž daleko více demonstrovalo jeho celoživotní dílo hercké,kvality režiséra a chytrost a dobrý výběr producenta.Vždyť jen jako herec natočil za svůj život ke čtyřicítce filmů a všechny takové,co umějí vždycky něčím oslovit a vždycky je to příběh,který nutí člověka ať už se smát v případě komedie nebo se zamyslet u dramatu.A navíc je to člověk,který dokázal žít život bez velkých afér,ketré většinou stejně mnozí dělají kvůli reklamě a bez zbytečného svlékání se.I tak dokázal zamilované a erotické scény zahrát velice přesvědčivě.A to nemluvím o dalších jeho činnostech.Fandím mu a nepřestanu a jsem ráda,že je tu s námi,a přeji,aby ještě dlouho byl,protože nám může prostřednictvím krásných filmů mnoho říci.Vděčná divačka a fanynka.
    • Re: ŠKODA,škoda ...

      S tímto názorem souhlasím. Taky jsem jeho velká obdivovatelka a fanynka
  • narozeniny

    K zítřejším narozeninám přeji panu Robertu Redfordovi vše jen to nejlepší a aby byl spokojený ve svém novém manželském svazku a nadále byl plný elánu životního i pracovního. *14* *4* *3* *3*
    • K dnešním narozeninám přeji panu Robertovi Redfordovi vše nejlepší. *3* *14* *4*
  • radost

    Je dobře,že teď dávají sem tam nějaký ten film s panem Redfordem- Můžeme děkovat televizi Prima.Naposledy to byl film Všichni prezidentovi muži.
  • osobnosť

    Sympatický,inteligentný,príjemn
    • Re: osobnosť

      Souhlasím s tímto názorem. *14* *3*
  • dotaz

    Proč se více nepíše o panu Robertu Redfordovi? *14* *9*
  • beast

    Takoví jsme byli

    to mozna myslis 3 dny kondora
    • Re: Takoví jsme byli

      Barbra Streissand tedy určitě ve třech dnech kondora nehrála. Zato po filmu Takoví jsme byli, se RB vyjádřil, že to byl jeho první a poslední film s ní, protože tu pusu nezavřela a prostě si moc nesedli.
      *4*
  • Dotaz

    Bude ještě s panem Redfordem natočen nějaký film? *5*
  • Takoví jsme byli

    Překvapilo mě, že v celém článku není ani zmínka o filmu, který na mě velice zapůsobil a kde s ním hrála Barbra. Ve filmu byla zachycena pro Ameriku nepříliš lichotivá doba MacCartismu.
  • Dotaz

    Chodí vůbec někdo sem na diskuzi?Pan Redford je sice už starší pán,ale pořád fešák a sympaťák. *14* *3* *4* *3*
    • Re: Dotaz

      Potvrdzujem, osobne som videla,aj mladších strčí do vrecka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit