Přejít na výpis diskuzí

Robert Redford

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den

    Pane Redford, dívala jsem se na Váš snímek Zaříkávač koní a musím uznat, že je to fakt krásné dílo. Moc se Vám tento snímek povedl. Mám i několik filmů s Vámi na DVD a ráda se na ně podívám. Sháním,ale další fimy s Vámi.Přeji Vám,ať se Vám stále tak daří,jako doposud.
  • fanoušek

    Ve filmografii chybí ještě také snímek "Orlová práva". Nikde jsem je tam neviděla uvedená. *9*
  • Velký muž

    Vzdávám k němu patřičnou úctu, protože mnoho filmů a především můj nejoblíbenější je Zaříkávač koní, a to je prostě pecka, kterou by měli cenit všichni fanouškové. Sice je ten film poněkud smutný, ale což, život je pes, žijme dál. Ale vůbec jsem nevěděla že mu je tolik let, na to podal fakt herecký výkony hodnejch zlatejch medailí. Je to prostě kabrňák, co víc dodat,...
    přeju mu aby mu to zdraví ještě hodně dlouho vydrželo, protože co on dokázal, by chtělo na kontě života přidat ještě 1oo let :)
    • Re: Velký muž

      To je vše pravda. *14* *3*
  • přání

    Příjemné prožití svátků vánočních a vše nej do nového roku 2009 ( roku velké světové hospodářské krize).Přeje panu Robertovi Redfordovi a všem jeho fanouškům jeho velký obdivovatel *14* *4* *3* *5*
  • Nevíte, kdy vyjde opět nějaký film s Redfordem na DVD nebo kdy s ním budou zase něco dávat v televizi? *3* *4*
  • Zaříkávač koní

    ...prosím nemá někdo na DVD Zaříkávače koní? Ráda bych měla tuhle věcičku ve své filmotéce..RR mám ráda odjakživa..no a taky mám narozeniny ve stejný den *3*
    • Re: Zaříkávač koní

      bohužel,tento snímek i mně chybí v mé sbírce.Také ho sháním. *9*
  • Filmografie

    Dobrý den, potreboval bych od Roberta Redforda sehnat určitý seznam filmů. Bohužel to jde velice těžko. Chci mámě udělat radost, pač Redforda ma opravdu ráda, jakožto herce. Nevíte tedy kde sehnat filmy kde hraje? Moc by mi to pomohlo, děkuji....
    • marajur

      Re: Filmografie

      Pokud sháníte filmy s Redfordem, ale i s jiíným hercem, zkuste si zadat poptávku na www.mimibazar.cz, s tím, že hledáte určitý film nebo filmy s vybraným hercem a určitě se vám brzo někdo ozve s nabídkou. Já jsem tak sehnala už pár filmů a s Redfordem 5.
      • Re: Re: Filmografie

        Díky, obrátím se tam také. Nějaké filmy s Redfordem mám.ale ráda bych získala další. A možná ne jenom s ním.
    • Bohužel, také bych jej ráda získala.
  • filmografie

    R.R. jistě patří mezi hereckou elitu, ale prosím vás, kdo tvořil seznam jeho filmografie? Dalším snímkem, co chybí, je "Elektrický jezdec" a zřejmě by se mohly najít i další. *3*
  • blahopřání

    Dnes má Robert Redford narozeniny, tak mu popřejme vše nejlepší a vše co se přeje k narozeninám.
  • filmografie

    a co film Velký Gatsby ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit