Přejít na výpis diskuzí

Roger Federer

OSOBNOST 31.12.2006 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Roger Federer

    I přesto dnešní prohrané Wimbledonské finále se před Rogerem Federerem skláním a gratuluju k překrásné hře, kterou s Nadalem zahráli, i přesto, že jsem fadila Rogerovi, tak myslím, že Nadalovo vítězství bylo zasloužené, ovšem kdyby vyhrál Federer, řekla bych to samé, byli oba skvostní.
    to Sluníčko: Máš pravdu, Robredo je krásný, ale krása není jen vzhled a Rogerova duše vyzařuje takovou krásu, že to dělá krásným i jeho zevnějšek.
    On je opravdu Pan Tenista, gentleman, muž jak má být schopný ustát prohru s důstojností, hrdostí a nonšalancí. Tenhle muž je nejen výborný tenista, ale také skvělý člověk a proto má také podporu statisíců fanoušků.
    On si zaslouží být tam kde je, vést světovou tabulku a ak už jsem řekla nejen svými výkony.
    Gratuluji k výhře Rafaelu Nadalovi. Byl skvělý a jeho pláč na konci chápu, vyhrát Wimbledon je jistojistě snem každého tenisty na světě. Také mě na něm těšilo jeho uznání ke světové jedničce, dnes se i Nadal předvedl jako gentleman, i když tomu tak není vždycky. Takže ještě jednou gratuluji a smekám *4* *4*
    • darkdragonfly

      Re: Roger Federer

      Tak to s tebou úpně souhlasím, dost mě sice dostalo, že RF prohrál i na ,,své´´ půdě, ale nutno říct že RN vyhrál zaslouženě. Ale i tak - doufám že se z toho RF co nejdříve vzpamatuje a opět získá titul jedničky světa. *15* *1* *9*
    • Re: Roger Federer

      to je moc hezky napsane *4* *3* opravdu si to hezky vystihla a souhlasim,je to jeden z nejvetsich tenistu *14*
  • JE upe NEJ

    jako je upe borec.... *14*
  • Federer je borec

    Říkáš, že na Nadala nemá, jo?A kdo včera získal zlatý pohár?
    • Re: Federer je borec

      I když Nadal vyhrál Wimbledon a stal se novou tenisovou jedničkou, opravdovou jedničkou se stane až tehdy, když dokáže své prvenství udržet 4 a půl roku. Tak jako Federer. Do té doby bude pro mnoho lidí stále tenisovou dvojkou.
      • Re: Re: Federer je borec

        nadal je pinkalista a vubec on za dva as tři roky konči protože je natom hodně špatně po zdravotni strance a vubec nadal nešaha rogerovi ani po paty
    • Re: Federer je borec

      mu to nevislo mno ale co.... *3*
  • hlasujte

    podpořte svého nejoblíbenějšího tenistu na http://jacquelyn.blog.cz/0806/tvuj- nejoblibenejsi-tenista určitě navštivte, okoukněte, zahlasujte....díky
  • pls

    zdárek lidi necí tu dělat reklamu, ale rozhodně se podívejte na tenhle blog jacquelyn.blog.cz nebudete litovat, je tu mnoho zajímavých věcí o tenise, tak se určo mrkněte.... díky *3*
  • video

    ahoj jenom jsem se chtěla zeptat asi někdo nemáte nebo nevítebkde můžu vidět vidit video kde jsou na kurtu Agassi a Roger a Agassi imituje Rogere,třeba jak si dáva vlasy za uši a tak,dík,jednou to bylo na Eurosportu,dík
    • jiricka11

      Re: video

      http://cz.youtube.com/watch?v=7HDs7 _MJkLo
    • Re: video

      určitě na youtube.com je tam víc pěkných videí. doporučuju top 10 nejlepší tenisové míčky *1*
  • polemik

    Roger F. ma budoucnost bude to legenda ma to napsane na tvari hlavne je to pohodar bez nervu *5*
  • turnaj mistrů

    Haló tady všichni! Žádný komentář k tomu, že Feďa vyhrál turnaj mistrů? To si snad aspoň zaslouží gratulace, ne? Prokázal, že je nejlepší, i když se našlo pár takových, co mu nevěřili... Ferrer si ani neškrtnul - dostal školu jako malej kluk. *14* Fedex
  • =-D

    Roger je určitě dobrý tenista a krásný muž...... =-) *14*
  • roger

    roger je naprosto suprovej tenista!!!! zapas dokaze otocit rychle vzit sme to videli i tady kdyz hral s tomem berdychem to bylo fenomenalni tak hral akorat se mu nevidarila čtyřhra ale jinak hraje moc dobre *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit