Přejít na výpis diskuzí

Roger Federer

OSOBNOST 31.12.2006 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj

    Čauky lidi, když dávaj v telce tenis a hraje Roger vždycky musim koukat. Byl dost dlouho jendičkou, ale rafael si to zaslouží...A když hrajou spolu je to ještě o trochu lepší. Jinak mě děsně překvapilo, že jsou kámoši xD
  • Nezdolný soupeř

    Jsem ráda a Roger určitě také ,že má takou oporu ve svých fanouščích , kteří mu bodou navždy věřit a vytvářet úžasnou kulisu při jeho utkáních.Tento rok byl pro něj velice psychicky i fyzicky náročný přišly nezdary.My mu však nikdy nepřestaneme věřit a budeme mu děkovat jako již celou jeho tenisovou kariéru za každé vyhrané utkání a nebudeme se na něj hněvat při těch prohraných.Myslím že dlouhou dobu nikdo ani Rafa nebude na trůnu 4 roky 6 měsíců vkuse.Možná ale přichází nový Roger doublista a singlíř na plný úvazek. S Wawrinkou se mu včerejší utkání povedlo a poprvé ucítil chuť zlata jiného než většina předpokládala ale stejně pracně možná i víc vydřeného než prvenství v tenisových turnajích.Roger je přece ,,nezdolný soupeř učí nás předváděj to nejlepší bez ohledu na to jaké vypětí v boji prožíváme" On šel a naplnil nás úžasem.
  • ještě není konec

    Roger byl je a bude pro mě vždy jednička. Rafa bude sice od pondělka před ním ale to nic nemění na tom co Roger dokázal.Stejně si myslím,že kdyby Rogera na začátku roku nepostihla zrádná mononuklóza nezačal by se pod ním trůn otřásat. Avšak ještě není konec Rogerovy éry.Nevyhrál sice tolik vysněnou olympiádu ve douhře ale to nic nemění na tom že Us open vyhraje a ještě na konci roku bude opět jednička.Já mu věřím a přeji mu to jako nikomu jinému.Co vy???
    • nika666

      Re: ještě není konec

      Jo,taky si myslím,nebo spíš doufám že příští rok bude zase jednička.A ta nemos myslím že mu taky nepomohla. *9* A slyšela sem hafo názorů,že je to možná i psychický problém. Že se tak moc bojí prohry,že začne zmatkovat. A bylo to vidět i na tom posledním zápase na olympiádě jak prohrál s /Blejkem/(nevím jak se to píše) *4* Když to poprvé zkazil,tak už pak kazil i ty lehký. Je to škoda. Protože mu móóóć fandím. *3*
      • Re: Re: ještě není konec

        Já se mu ani nedivím. Určitě je pod velkým tlakem. Každý od něho čeká že bude hrát finále a ono to najednou nejde. Když začínal neměl co ztratit ale najednou ho svazuje to že on přece vyhrát musí je to přece Roger.Jsem zvědavá kdo ho porazí v tom že byl 4 roky jednička. Pokud vím zatím to nikdo nedokázal. No možná by měl US Open vypustit trošku potrénovat,dolečit všechno co ho trápí a od nového roku ti zkusit všem natřít *3* Držím mu palečky. *4*
        • nika666

          Re: Re: Re: ještě není konec

          Jo,já taky. A tím víc,že Nadalovi vůbec nefandim. *3* Ale co se dá dělat... *7* *4*
    • Re: ještě není konec

      těžko říct, já osobně si myslím že od té doby co trénuje sám a odešel od něho jeho dlouholetý kouč se mu pomalu přestalo dařit. Ta nemoc tomu navíc asi pomohla, ale zlato si stejně odvezl a sice z čtyřhry.Nadal je silový hráč proto věřím že se Roger na chvíli ještě na trůn vrátí.Nic však netrvá věčně a i on jednou odejde. Určitě to bude škoda. *4*
  • Miška

    Je to super tenista krásný je to prostě jednička I love you!!!!!!!!!!!!! *14*
  • federer

    Presne tak, aj ked nadal bude prvy v rebricku.....no pre mna zostava Federer vzdy na 1.mieste, dokazal toho uz daleko viac nez nadal
  • federer

    Federer je proste jednicka!!! Spicka vo svete tenisu, je najlepsi uzasne sa na nho pozera...proste je to trieda
  • minka

    borec

    nejsem faninka federera,ale to, co dokázel on jen tak někdo nedokáže!jestli vůbec někdy. asi odchází éra ROGERA FEDERERA,ale nikdo na ni nikdy nezapomene!
    • darkdragonfly

      Re: borec

      Na jednu stranu s tebou souhlasím, ale rozhodně si nemyslím že by jeho éra už končila. Jestli se díváš na jeho hru tak určitě víš že má obrovský talent a že je fakt dobrej, ale je logický že nemůže mít pořád svoje nejlepší období. Každý tenisový odborník rozebíral jeho hru a hledal jeho slabiny a další dobří tenisti jako Nadal a spol. se tím jenom prostě řídí. Vem si k tomu Nadalovu průbojnost, někdy trochu agrsivitu, jeho dobrou formu a máš tuhle situaci. Kdo ale říká, že příští rok zas nebude mít skvělou formu právě třeba Roger a špatnou Rafa? Já myslím že Nadal na tom trůně moc dlouho nevydrží... Roger je přece best, ne? *3* *1*
      • minka

        Re: Re: borec

        já neříkám,že Roger nebude už nikdy dobrý,ale že je možné,že už nebude nejlepší na světě.a to jen možná.třeba vyhraje zase US Open a bude zase jednička.je prostě borec. a i kdyby se už nestal světovou jedničkou,tak bude historicky stejně nejlepší.podle mě ho už nikdy nikdo nepřekoná,myslím jak v tom,co všechno dokázal!
        • darkdragonfly

          Re: Re: Re: borec

          tak to sme na tom myšlenkově úplně stejně. *1* *15*
  • tynavilla

    ....

    I když je mooooc dobrej na Nadala už nemá ale i tak je skvjelej:)
    • Re: ....

      Omyl víš co to je prožít monoglukozu?? z toho se zpamatováváš ještě 3 roky !!!!!! To je moc dobrej že se takhle ještě udržel.
  • olympiada

    rogera uz nebavilo byt jednicka..a taky si myslim ze prisel o motivaci..jeho jedina motvace v blizke dobe je olymiada na kterou se podle me v ustranni priparavoval ;) *5*
  • darkdragonfly

    RF-the best!!

    Roger Federer je nejlepší hráč planety v historii i když zrovna teĎ nemá své nejlepší období. Každý kdo viděl jeho hru musí uznat že s jinými taktéž výbornými tenisty se to ani moc nedá rovnat a že má talent přímo od Boha. I když Nadal bude na 1. příčce co se týká bodů, pro mě R, F, vždycky bude jedničkou! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit