Přejít na výpis diskuzí

Roger Federer

OSOBNOST 31.12.2006 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Roger je prostě bůh

    Roger je prostě jenom jeden..Já hraju tenis už 6 let od svých osmi..A na Rogera nedám dopustit..Mnozí mi to i vyčítají že fandím tomu nejlepšímu,ale já mu fandím už od roku 2002 a to byl ještě 13.na světě..Ale to je jedno..Prostě je to borec..má fenomenální backhand..halvně ten po lajně..Ten je úplně nejhezčí..\a nemá na něj ani Nadal ani Djokovič..Prostě Roger tady bude ještě dlouho a to mu nikdo nevezme..Navíc se mi na něm líbí jak je skromnej...Prostě borec..Co víc dodat..Vynikající servis...brilantní Forhand a Boží backhand...Co víc dodat.. *1*
    • Re: Roger je prostě bůh

      Máš pravdu. Ve všem. Je to ovšem fanklub, takže diskusi kdo je nejhezčí nebo není tady nikdo neuteče. Aspoň je to sranda. Ale Roger je fakt jenom jeden *14*
  • No jo nejlepší tenista!

    Roger je nejlepsi tenista na Svete a to mi nikdo nevymluvi..vidte *3* *1* . Roger *14*
    • Re: No jo nejlepší tenista!

      Ale teď mu nějak Nalbandian dává zabrat *5* *1*
  • roger

    vy jste se snad všichni zbáznili!!!Roger je nejhezčí chlap na světě!o tomže hraje nejlepší tenis na světě ani nemluvím.
    • Re: roger

      je upe nejlepší a nejhezčí chtěla jsem aby vyhrál wimbledon no ale to už je jedno zahrál to užasně neni co dodat je boží jak v tenise tak i jinde *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: roger

      My jsme se nezbláznili. Roger je fenomenální tenista. Ale není krásnej v tom pravém slova smyslu. Je zajímavej. Krásnej je z tenistů třeba Robredo. *13*
  • Roger

    Roger je nejlepší tenista všech dob.Nadal mu sesahá ani po paty.Miluju,když se můžu koukat na jeho hru.Je to prostě fenomén.
    • Re: Roger

      spíš naopak..
      • Re: Re: Roger

        Roger Federer je sice nej tenista na světě ale i přesto Andy Roddick je ještě lepší. A ještě k tomu hezčí a to o dost nemyslíš? *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
        • Re: Re: Re: Roger

          Dyť Roddick je jakejsi opičák :D má uši odstátý jak plachty *1* a tedka na US Open Federer ho porazil *4* Mě se Federer zhledove jako nelibi moc(sou hezci chlapy) ale hraje zatracene dobre =)
          • Re: Re: Re: Re: Roger

            Souhlas, není sice krásný, ale má kouzlo osobnosti. A hraje fakt zatraceně dobře. A hlavně nekřiví hubu jako Nadal *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Roger

              zcela nesouhlasim, roger je krásnej, trochu démonickej, má překrásný oči je charismatickej a kultivovanej, nadal je neandrtálec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit