Přejít na výpis diskuzí

Roger Federer

OSOBNOST 31.12.2006 
314 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší!

    K NAROZENINÁM!
    • Re: Všechno nejlepší!

      TAK SE MI PODAŘILO PŘÁNÍ ODESLAT V MAGICKÝ ČAS VE 23:23,KDYŽ UŽ JSEM DNESKA PROPÁSL TO MAGICKÉ DATUM 12:34:56:07 08 09! *1* *1* *15*
      • Re: Re: Všechno nejlepší!

        a když už jsme u těch čísel,nezapomeňte taky že zítra uplyne přesně rok od vlakové nehody ve Studénce z 8.8.2008! Tímto vás také zvu to profilu strojvůdce Jiřího Šindeláře,který najdete zde www.osobnosti.cz/jiri-sindelar-stro jvudce.php
  • jely

    Roger má za dna dny narozky...

    ,,a já mu koupím botasky!Krásné narozky Rogi,jsi totiž nedostatkové zboži!!Dokonalé,hravé,dravé a pro mě každopádně to pravé!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • klarissa

    Stylově už od narození!!!

    Roger dal hned dceři botičky s logem Nike!!
    Je to pravděpodobně nejmladší dítě co už dělá někomu reklamu!! *1* *1*
    • majjkaa

      Re: Stylově už od narození!!!

      Chili *1* tam na tej fotke Roger nie je s jeho dcerkou, to babo ktore drzi na tej fotke je uz ovela vacsie ako jeho miminka dvojicky. Ta fotka je uz starsia. *3*
      • paterka

        Re: Re: Stylově už od narození!!!

        ale já už jsem sem dnes přidala fotku,kde je se svými dvojčaty,tak doufám,že ji schválí!! *1*
        • majjkaa

          Re: Re: Re: Stylově už od narození!!!

          i ja som ju tu dnes pridala tak uvidime komu ju schvali *3*
          • Re: Re: Re: Re: Stylově už od narození!!!

            tak teda tobě no! *1*
            • majjkaa

              Re: Re: Re: Re: Re: Stylově už od narození!!!

              njn aspon raz heh *1*
  • Velká gratulace

    Velká gratulace Rogerovi, a co se týče těch českých blbů Štěpánka a Berdycha:ať jdou oba dva do pr....!!! jsou to akorát ubrečený simulanti,ať jdou hrát radši kulečník, tam můžou brečet maximálně z prohry.Jsou to ubohý simulanti!!!!
    • sou simulanti

      fedex *14*
    • sou simulanti

      přesně fedex *14*
    • Re: Velká gratulace

      tak tohle je přesně moje řeč
  • ett

    Já jim nezávidím..

    to že jsou dcery Federera!!! Když budou hrát,stejně se řekne že je to protekce,budou je srovnávat a když nebudou chtít hrát tak to bude taky divný!!!
  • Teda Rogi..

    ..to se dělá tajit dvojčata? *1* Nám by nevadilo že šlo o umělé oplodnění!Zajímalo by mě jestli jsou jednovaječná(budou vypadat stejně)nebo dvojvaječná!Ale pokud budou hrát tenis,první tenisová dvojčata nebudou!To už jsou bratři Bryanovi,kteří jsou nejlepší ve čtyřhře!A už vypsali kurzy 1:100 že vyhrajou Wimbledon a 1:25 že vyhrajou jiné turnaje! Mě to teď přijde dost předčasné,protože vyhrát Wimbledon můžou nejdřív tak za 18 let a do té doby se může stát cokoliv!!! *1*
    • majjkaa

      Re: Teda Rogi..

      ....ale prve zenske dvojcata mozu kludne byt ktore budu hrat tenis *1*
  • majjkaa

    deticky

    Jeeej no to je krasne, necakala som to Wau! *3* *3* Novy rodicia musia byt naozaj stastni......drzte sa!
  • Dvojčátka

    Rogerovi se včera narodila dvojčátka - dcery. Velká gratulace *4*
  • pameli

    Roger mě zklamal...

    ....protože obvinil Radka Štěpánka,že předstíral zranění i když to samozřejmě nebyla pravda!!! Chudák Radek,je zraněnej,ale přesto bojuje a místo uznání se dočká akorát obviňování!!! *9* *8* *16* *10*
    • sarat

      to jsem netušila..

      ....to mě teda Roger taky celkem zklamal... *9*
  • Wow

    wow to finále to bylo teda hrozně dlouhý, párkrát jsem myslela že už to nevyhraje :) ale dal to..:D prostě originál je jenom jeden! A on je ze sportovců prostě nej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší