Přejít na výpis diskuzí

Roman Vojtek

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je prostě dobrej!

    Já teda myslím, že Roman Vojtek je prostě dobrej! Výborný muzikálový herec a zpěvák! Několikrát jsem ho viděla a byla to bomba! Všem doporučuju! Přeju mu moc úspěchů a štěstí!!!!!!!! *14*
  • Re: romča

    ježiš tak nemachruj myslíš že je někdo zvědavej na to že lezeš celebritám dozadku jen proto že má tvůj tatínek prachy? *5* *16* *10* *8* panebože takovýhle lejdy fakt nesnáším
  • Re: Re: Re: Re: Re: romča

    mám tmavější hnědý vlasy asi tak po krk, mám hnědé oči a sem asi tak 160cm
  • Re: Re: Re: Re: romča

    dobře ale jak vypadáš *7* .
  • Re: Re: Re: romča

    klidně se ho zeptej když si tak věříš... já nemám zapotřebí se nad tebe nějak vyvišovat já jsem totiž 100% lepší...jo a klidně se podívej na ty fotky ze svatby, já tam totiž byl...

    p.s. tobě se to taky nedá moc věřit že se s romanem znáš.... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: romča

    to si myslíš že ti věřm *7* *1* *15* .dokaž to že je tvúj kmotr *5* .ale silně o tom pochibuju *15* *15* *15* .jsi tak směšný díky že si mě rozesmál *15* *15* *15* *1* *1* *1* .to že je tvúj kmotr jsi napsal jenom kvúl tomu abys chtěl být něco víc než já ale to nikdy nebudeš *5* *1* *1*
  • Re: romča

    hele nwm jestli ses tak najivni nebo co ale fakt nejsi jedina co ho zna,ja ho znam uz od mala,protoze je to muj kmotr *1* *1* takze se moc newitahuj a jestli de o vecirky tak na tech byl u nas snad na kazdym co sem delal, v jednom mas pravdu jejich svatba byla suprova
  • svatba

    románku a terezko ta svatba byla nádherná.nikdy na ni nezapomenu a ta party ještě lepší.a příště na těch fotkách už blbnout nebudeme slibuju. *3*
  • bohatství

    jo a ještě kdo nemá prachy je prostě pro každého nula.všechno je to jen o penězích.
  • romča

    hele romane ještě jednou mě hodíš do toho bazénu u nás tak tě asi zastřelim.
    jo a mimochodem vy se všecky zblázníte z fotky kterou vám poslal ale naživo jste ses ním ještě nebavili nikdo,pak bych vás chtěla vidět kdyby k vám přišli na grilovačku na zahradu.bylo to supeeeer až na ten bazén.jo a ještě víte kolik já znám hvězd ze showbyznysu např.míša dlouhý,honza revai,vojta kotek,jirka mádl atd.je jich hodně.ale třeeba na dovolený v egyptě jsem potkala alessandra preziosiho.a ptáte se proč no na to je jednoduchá otázka můj táta je totiž po politicích třetí nejbohatší čech takže si může dovolit pozvat na moje narozky třeba zrovna romana vojtka
  • andreja1

    Re: Brno

    Tedkom natáčel nějaký nový seriál v Praze v Bohnicích v psychiatrické léčebně,dělám tam sestru u našeho pav.jezdil na motorce..
  • kikkim

    Brno

    Nevíte někdo náhodou jestli nehraje i v Brně?Prosím prosím.... *4*
  • Vše nej....

    Vše nejlepší k narozenimám. Hodně štěstí,zdraví a mnoho úspěchů. *3* *4*
  • Re: Re: ROMAN M4B

    On je proste moc nadhernej zrovna dneska se mi o nem zdalo ze bydli u nas v baraku a ze sme spolu chodili.A kdyby sem mela hrat v serialu Ulice tak by sem rozhodne na 100% chtela hrat Gabinu protoze se s nim líbá a to by se mi moc libilo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Fotka

    jjj i me to napsal to stejne *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: nejhezčí tělocvikář

    tak vidím že naše tělocvikářka není jediná xD no..tak upřímnou soustrast..já naštěstí letos vycházím,tak pak bude pokoj...xD
  • Fotka

    Mě taky poslal fotku s autogramem a napsal na ní Terezce ze srdce Roman Vojtek...... jsem nejvíc šťastná *14* *14* *3* *3* *14* *14*
  • ajule.55

    Re: nejhezčí tělocvikář

    Joj mno tak to teda s tebou souhlasim... *4* pač náš učitel na TV si na nás pořád zasedáwá a do wšeho nutí*9*... prostě trapák.... *9* *9* *9*
  • Re: nejhezčí tělocvikář

    *1* no jako my máme naši třídní,která spíš než člověk vypadá jako hroch.. *1* takže si říkám to stejný-mít romana tak jsem happy
  • Re: jééé

    A kam jsi mu napsala nebo kde jsi našla nějakou e-mailovou adresu,aby ti tu fotku poslal?Moc bych o ní stála.Odpověď mi prosím napiš na můj e-mail: romca.kodytkova@seznam.cz
    Předem děkuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit