Přejít na výpis diskuzí

Roman Vojtek

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Roman

    Miluju ho!!!!!!!! Je nej!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kikkim

    jééé

    včera odpoledne jsem ve schránce našla tak dlouho očekávaný dopis s autogramem *14* Jsem z toho hrozně happy!! protože si představuju,že tu fotku co držím v ruce já tak že ji držel i on a psal na ni *14* *14* Je prostě neeej co znám(i když jen z televize *1* ) *1*
  • nejhezčí tělocvikář

    Kdykoliv se v Ulici objeví Roman jako Hynek,tak si říkám,jaký by to asi bylo,kdyby učil tělák u nás na škole. *3* My máme na tělák taky učitele,ale ten je takovej divnej. *3* Rozhodně není hezkej jako Roman *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Roman Vojtek

    Neeeasi, dnešní ulice *7*, jak tam bude líbat tu Gabinu..Umíram z něj *in love* *14* ..taky bych ho nejradsi zbalila :D *16*
  • kikkim

    ...

    krááásnej *14* *14* *3* no ale na to že je mu 36 vypadá fakt mladě(mohl by být můj otec,ale ten je o 2 roky starší :D) Pokud bych měla hrát v Ulici tak v posilovně abych hrála s ním... *9* *3* *14* je neeej
  • Re: Roman a Terezka

    Ty znáš Romana??? *7*
  • .

    je to simpatek navic hezky zpva a v televizi je taky supz *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • nevite.....??

    nevite vlastne nekdo kde bydli? ja vim jenom e si nekde stavel domek
  • Roman

    je to simpatak a navic hezky zpiva a vtelevizi je taky supr *14*
  • .......

    na to že je mu dnes 36 vypadá stále na 30 *3* *3*
  • Roman a Terezka

    Romča upe super chlap klasnej,sexy ......a jeho pritelkyne terezka super baba.....mam vas moc rada tak co uz bydlite? *14* *14* *3* *3*
  • *Achojík*

    Roman je úplnej anděl. *4* Je to bezvadný tanečník, moderátor a především zpěvák!! *4* A navíc je to krásný chlapík, jakej má být!!!! *14*
  • jako zpěvak nic moc

    Měl by jen tančit ale hlavně NEZPIVAT !!! *13*
  • web

    http://www.agenturagro.cz/vojtek.ht ml
  • Re: ROMAN M4B

    Držime Ti palce! Si super! Domeček máš krásný. Zpíváš i tančíš krásně. Jen tak dále,at se máme na co koukat.
  • TEDA!

    Teda já netušila, že je tak starej...
  • Toho bych brala za zetě !
  • Jooo Roman to vyhral!! Mocinky jsem mu to prala!! S Kristynkou tvorili ve Star-dance ten nejkrasnejsi par! A nevite jesli ma pritelkyni??
  • je to chlap jak ma byt!!!Proste krasa!!!!A tanci nejlip z celeho star dance-Proste to musi vyhrat!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit