Přejít na výpis diskuzí

Romana Jákl Vítová

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikimelka

    Cože

    Cože to jsem píšou jenom neregistrování jaká ostuda *13* *13* *13*
  • Ahoj!

    Ahoj,mám vás všechny moc ráda *4* pa vaše Romana
  • Romana

    Na Romaně se mě nejvíc líbí semišové kozajdy,v kterých hlásila počasí.Hned bych je od ní koupil!!!
  • Celebrita ???

    Myslím, že celebrita není ten kdo mele o počasí aniž přitom ví co je to tlaková výše nebo co je to hektopascal. Vítová myslím je pěkná, pořádně namyšlená, ale obyčejná buchta jako chodí po Praze denně stovky. Na celebritu by musela v životě něčeho dosánout kromě svatby.
    Frank
    • Re: Celebrita ???

      Souhlas! Bez jakéhokoli nepřátelství bych chtěl tato slova potvrdit. Celebrita není ten, kdo se umí usmívat při přednášení počasí - aniž by věděla, co je tlaková výše - či natřásat své bujné křivky. Celebrita je ten, kdo vynikl ve svém oboru, kdo se necpe na večírky a kdo NEMUSÍ o svých intimnostech psát kamkoli. Proč mě i v jejich letech víc přitahuje Libuška Šafránková a líp poslouchám počasí od Táni Míkové? Bože, bože - ta sledovanost, ty koláče /ať už Železného, či na dámských ňadrech/ nás jednou zničí!!
  • migréna

    Když jsem si přečetla o migréně Romanky,chtěla bych ji poradit o kraniálních masážích.Sama je 1 x měsíčně absolvuji a již po třetí masáži neberu léky.A má neuroložka se nestačí divit.
  • Blázni

    Blázni co tady nechávají ta telefonní čísla to doufám myslí jako vtip. Vždyť ona asi ani neví, že takové diskusní fórum existuje.
  • ahoj romano

    ahoj romano.chtel jsem se te zeptat,nemela bys zajem si obcas napsat s prijemnym mladym muzem z hradce kralove.mas to blizko od rodneho bydliste,budu se tesit na sms na cislo 776590997.vim ze ti pise mnoho ctitelu ale treba budu mit stesti prave ja.ahojky daniel
  • Krasna Romana, je ke me vzdy zvana. Chtel bych si s ni psat o zivote, obcas trochu skryte, libi se mi na jake je intelektualni urovni a chtel bych byt hned s ni, kdyby nam to pratelstvi vyslo posilam ti sve mobilni cislo 604231076 Tomas.
  • Odpověď :-)

    Ahoj Romano, odpovíš mi prosím Tě na otázku jestli známá osoba jako Ty, je schopna dopisovat si s neznámím človíčkem jako jsem já? *7* Jinak se loučím a přeju mnoho zdaru ve Tvém životě *8*
  • Má perfektní tělo s bujnými ňadry a hezkým zadkem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit