Přejít na výpis diskuzí

Romana Jákl Vítová

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i ty si lepší jak aichmarová
  • zajímavé seznámení

    Hledáš pohlednýho mladýho 26letého Petra zajištěnýho simpaťáka z Jablonce,pokud jsi nezadaná manekýna Jablonec,Liberec pro kterou je důležitý mužský intelekt a charakter a ochráníš mne před supy,který čekají na mne jak na nějakou kořist ,mám si s tebou o čem povídat,také se zajímám o módu,počítačovou grafiku a velmi pěkně maluji, mám společenské vystupovaní a jednám upřímně bez přetvářky,děti nemám,jsem nezadaný,svobodný, rád vařím,nosím také sportovní oblečení nabízím společný život ve vlastním útulném bytě ,určitě by se ti líbilo se mnou cestovat a najít cestu ke kutuře napiš smsku 720191074 i s emailem nebo email:novopek@seznam.cz,auto výhoda pro výlet do rodinného muzea panenek a medvídků...Pokud jsi na tom s tejně v hledání,tak se ozvi,věřím že jsi a najdeš mne,jsi-li dál a máš možnost přijed do Jablonce budu rád.
  • Pozor fouká !

    Aby Vám nenafoukalo pod minisukni. Někdy se mrkněte na úroveň oblékání hlasatelek "Počasí" na ČT 1.
  • to:Romana

    Romana mi nic neudělala,ale je mi nevim proč nesympatická....
  • pani vitova

    zdravim vas romano jste hezka kočka blondynka super doma všichni řikame že jste kus me je 18 a vy jste kočka
    • bohudik

      Re: pani vitova

      Mě se také moc líbí *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit