Přejít na výpis diskuzí

Ronnie O'Sullivan

OSOBNOST 13.1.2007 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rocket

    Ronnie je skutočne najlepší, ale aj on má svoje zlé dni, vďaka depresiám, ktorými trpí a to sa prejavilo ako na British open, tak i na Uk Championship 2004. Mala som to šťastie stretnúť ho v Londýne v časti Chigwell, kde žije a môžem povedať, že je to fakt skvelý človek, ale hlavne profesionálny hráč. Podľa toho, čo mi povedal je pre neho snooker všetkým. To, že má za sebou takúto minulosť je možno len dobré a jeho dravosť ho ženie dopredu. V Británii, ale i v celej Európe má množstvo fanúšikov, ktorí ho právom podporujú. Stačí ho sledovať, jeho hra je skutočne najviac špecifická spomedzi všetkých ostatných hráčov. Snooker je pre neho život a to je vidieť, držím palce...
  • Ronnie

    už se moc těším na další zápas(podle mých informacích 4.října)hlavně na onnieho,protože bude prý hrát levou rukou!on je fakt skvělej hráč.Má dost špatnou minulost a tak je mi ho docela líto.Na mistrovství světa se docela předved.ale překvapil mě (Bůh sexu)Paul Hunter,že se nedostal dál.už se to brzy dozvíme
  • Ronnie

    S Hunterem je ten problém že je to sladkej hošík kterýho prostě nemůže někdo nesnášet. Ronnie není v životě dokonalej (kdo z nás jo)ale pro mě je to dokonalej hráč snookeru a podle mě sympaťák od pohledu. Většinou.......o))
  • Problém je, že Paula má rád každej. Jeho výhoda je, že nevzbuzuje negativní emoce, protože se nijak v podstatě neprojevuje. Ronnie má svoje vrtochy a proto ho maj lidi budto rádi nebo ne. nic mezi tim. jenze nikdo mu nemuze vzit, ze hraje snooker jako buh (kdyz ma den...) je to muj oblibenec, spolecne vedle Dominica Dalea.
  • Borec

    Ronnie je fakt borec, ale já mám osobně radši Paula Huntera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit