Přejít na výpis diskuzí

Ronnie O'Sullivan

OSOBNOST 13.1.2007 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kluby.quick.cz

    neskutocne vela fotiek najdete na www.kluby.quick.cz staci sa len prihlasit
  • www.stránky

    Ahoj, chtela bych vas pozvat na neoficialni stranky Ronnie O'Sullivana a doufam, ze se vam budou libit. Je na nich i adresa, kam si napsat o podpis a adresa na internetove knihkupectvi, pres ktere jsem si objednala jeho zivotopis. www.smart-web.cz/danny/ronnie
  • zase já

    Hej to sem ječtě já, jestli se mi to povedlo, tak sem do "fotek" natahala asi tak kolem dvaceti obrázků Ronnieho....Užíte si je!!!
  • vše

    O knihu bych měla zájem na 100% fotku z autogramem bych taky chtěla HODNĚ! Jinak fotky a obrázky se nejlíp hledajpřes GOOGLE, kde si zadáš jméno a dáš vyhledat obrázky...je to hustý!!!
  • Ahoj, zdravím všechny. hele neznate nikdo dobrou stránku kde jsou Ronniho fotky. Napište mi jí prosím budu vám moc vděčná. PS: je to krásnej chlap co
  • Zájem o Ronnieho životopis

    Ahoj lidi. Chtěla bych se zeptat, jestli by byl zájem o přeložený Ronnieho životopis, kdyby se objevil na knižních pultech. Nebo druhou možností by možná byl prodej po internetu. Napište mi prosím na berrnie@seznam.cz nebo mi odepište sem. Díky moc
  • fotky

    Mám hrozně moc rada Ronnieho i Paula Huntera nevíte někdo o adrese, odkud by mi poslali jejich fotky s autogramem. Díky moc
  • RONNIE

    VĚŘÍM, ŽE SE RONNIE NA PODZIM VRÁTÍ. TVRDÍ TO I JEHO TRENÉR. SOUHLASÍM S TÍM, ŽE HO EBDON OTRÁVIL SVÝM NEMOŽNÝM TEMPEM. RONNIE BYL VE SKVĚLÉ FORMĚ, COŽ DOKÁZAL V PREMIERE LEGUE, KDE VYKLEPL HENDRYHO I WILLIAMSE S NULOU.
  • Vůbec nechápu proč Ronnie prohrál v Mistrovství světa zrovna s Ebym.Asi ho ta hra moc nebavila.Eby ho strašně provokoval a Ronnie už na to neměl očividně nervy.Slyšela jsem něco o tom,že by prej chtěl skončit,nebo si dát rok pauzu.to bych asi nepřežila.ronnie je koření snookeru a bez něho by to nebylo ono.Jestli má někdo zajímavé obrázky Ronnieho,tak neváhejte a Pošlete.nebo napište na můj e-mail. Díky moc Becky=o)
  • Kniha

    Také by mě zajímalo jetli je vůbec možno sehnat knihu Ronnie v češtině , a pokuď jí nikdo máte nebo víte kde jí sehnat napište mi pls. Jinak Ronnie je prostě nejlepší hráč , a to že vypadl na Ms 2005 nic neznamená ,protože hrál s Ebdonem, který hraje nejpomaleji ze všech hráču a to Ronnieho skrátka zdeptalo.Např. Ebdon uhrál za 5:30 min pouhých 12 bodů, což hovoří za vše. Jinak snookeru zdar.
    • Re: Kniha

      22.2.08 bude kniha k dostání na snookru! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit