Přejít na výpis diskuzí

Ronnie O'Sullivan

OSOBNOST 13.1.2007 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kniha

    jak se vám líbila kniha?četla jsem ji a moc mě zaujala *15* moc zajímavé čtení
  • Skvělá hra

    Dnes hrál Ronnie skvěle, měl jenom trošku smůlu. Hra byla výborná, jenom se mi někdy zdálo, že na sebe, hraje až moc opatrně!!!
    V prvních 12 framech byl jedinečný! Díky Ronnie, dobrá práce! Co nás čeká na Master´s? *3*
  • Jasná jednička

    Srdečně Vás všechny zdravím.Kvůli Ronnimu jsem si pořídil satelit,abych mohl pravidelně sledovat Snooker.Doufám a pevně věřím že dnes vyhraje finále.A proto mu budeme povinně všichni fandit!!! *4*
  • Ronnie

    O´Sullivan je jednoznačně nejlepší hráč snookeru současnosti. V historii se mu vyrovná pouze Alex Higgins a Steve Davis. Za chvíli je dožene i v počtu titulů mistra světa...
  • Snooker

    Ronnie je ze všech snookristů nejlepší a nejvíce sexy. *14* Je to takovej roztomilej čertík. *5*
  • Snooker

    Je úplně super!!!!! Nikdo neni lepší!!! Zbožňuju ho!!!! *1* *14* *14*
  • kniha už je přeložená... zájemci volejte na +420777130487
  • RONNIE 4EVER

    Hm,skoda ze ronnie nevyhral ireland trophy,ale treba prenechaj prve miesta aj mnadsim hracom,nech sa tesia(dlho sa totiz tesit nebudu hehe) *3*
  • Milujem snooker a milujem Ronnieho..lebo kto pozna snooker ho musi milovat... *14* genialny hráč...neni o com
  • VLROS

    VIVA LA RONNIE O' SULLIVAN. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit