Přejít na výpis diskuzí

Ronnie O'Sullivan

OSOBNOST 13.1.2007 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • minka

    kristova léta

    Tak Ronnie nám dneska slaví kristova léta a jáá mu nemůžu nic jeného, než držet palce ať obhájí všechny tituly z loňska a ať ještě nějaké přidá. Ale tak myslím, že UK obhájí...
    • Re: kristova léta

      Doufejme! *3* Snad se mu bude dařit a na UK opět zazáří. *4*
      • Re: Re: kristova léta

        taky se připojuju a Ronniemu přeju všechno nej,a ať všechny soupeře vždycky převálcuje na celej čáře *14* *5*
  • Ronnieho NAROZENINY

    Zítra slaví Ronnie narozeniny a je možné mu touto cestou popřát http://www.ronnieosullivan.tv/birth day.php *3* Takže neváhejte *4*
    • delik

      Re: Ronnieho NAROZENINY

      jj *3*
  • delik

    v Praze

    Tak uz mame Ronnieho v Praze. Jak zavidim vsem, kdo to uvidi. Skoda, ze tam nemuzu byt taky... *9* No snad z toho udelaji aspon nejaky maly zaznam. Kez by.
  • delik

    stranky

    pro michelle.taylor, ale i pro ostatni, pokud mate radi snooker, doporucuju ceske stranky www.e-snooker.cz
    jsou docela fajn, hodne rychle prekladaji clanky ktere vyjdou na worldsnooker.com, ale informuji i o ceskych turnajich, a o moznostech kde se u nas da hrat a tak podobne. *4*
  • michelle.taylor

    obrázky

    ještě,jestli to nevadí,přidala jsem do galerie ještě několik fotek abych jí trochu rozšířila,doufám že se tam ty obrázky ukážou co nejdřív. *3*
    • delik

      Re: obrázky

      pekny fotky *3*
      • michelle.taylor

        Re: Re: obrázky

        tojo,ale já jsem jich přidávala víc,ale ty se nepřidali,tak to ještě pak zkusim..jo a tu knížku už mi doručili,je super,brzo jí budu mít přehltanou *14* *3* *4* *15*
        • delik

          Re: Re: Re: obrázky

          jo, to je normalni. spoustu fotek tam nedaji. mozna kvuli autorizaci a reklame. *13* taky jsem tu knizku sezrala najednou. chci si ji ale precist jeste jednou. ctu totiz rychle a spousta veci mi pak unikne. *1*
          • michelle.taylor

            Re: Re: Re: Re: obrázky

            No přesně,ja to taky vždycky přehltám..no ale já si tu knížku přede všema tak chválila,no a už mi máma řekla,že až jí dočtu,tak že si jí chce přečíst i ona *15* ..takže si budu muset na repete počkat *15* *15*
  • michelle.taylor

    dotaz??

    Ahoj všichni,Ronnieho jsem objevila teprve nedávno a neni nijak jednoduchý o něm zjišťovat věci,rozhodla jsem se že o něm napíšu práci do školy,nevíte jestli má Rodinu,děti atd..?Moc děkuju za odpověď *15* *4*
    • michelle.taylor

      Re: dotaz??

      aha,takpardo,už to vím...takže nic *3* *4* *5*
      • delik

        Re: Re: dotaz??

        precti si autobiografii. ma nazev Ronnie - je to dobre cteni.
        • michelle.taylor

          Re: Re: Re: dotaz??

          no,právě se jí pokouším sehnat,zatím teda musím říct dost neúspěšně *9* ...
          • Re: Re: Re: Re: dotaz??

            Můžeš si ji koupit tady *3* http://www.motto.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage_book&product_id=5608&category_id=19&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=72
            • michelle.taylor

              Re: Re: Re: Re: Re: dotaz??

              včera jsem si jí objednala....ježiš,já se na ní tak těšim.díky *15* *15* *14* *4*
  • delik

    vítěz

    Ronnie vyhrál Northern Ireland Trophy ! *1* Gratuluju. A jen tak dál. *15*
  • Ronnie a Neil v Praze!

    28.11. přijede Ronnie a Neil do Prahy a sehrají spolu exhibiční zápas *4* No není to úžasný? *4*
  • Vítěz!!!

    Hej lidi! Ronnie vyhráááááááál! *1* *1* *1* Není to paráda ?!!!! *5*
    • Re: Vítěz!!!

      Ja som dnes šla do práce s priblblým šťastným úsmevom. Veľmi mu to prajem a dúfam, že tie jeho reči o konci kariéri sú len také reči z únavy *1*
      • Re: Re: Vítěz!!!

        tak ten přiblblý úsměv mi něco říká, včera když jsem šla spát, *14* i dneska ráno. jsem ráda, že to vyhrál, vypadal moc šťastně - má nádherné děti, ten klučina je skvělý. on už zase mluví o tom, že skončí ?? *9* doufám, že to neudělá.
        • Re: Re: Re: Vítěz!!!

          Já si myslím že nekončí, v knize : Autobiografie Ronnieho O'Sullivana, to bylo psaný už kolikrát, že ,ěl chuť skončit, ale nikdy to nemyslel vážně.

          Já jsem mu držel palce aby vyhrál, je to jeho třetí titul mistra světa, takže je to vlastně hattrick.

          Takže Ronnie, GRATULUJI.
          • Re: Re: Re: Re: Vítěz!!!

            to je sice fakt, ale ta kniha je už starší a teď má Ronnie rodinu, kdo ví, třeba některé věci bere jinak než před pěti lety. ale i tak si nemyslím, že teď skončí. potřebuje hrát - jinak by to nebyl ani on. i když každý má nárok na to změnit svůj život. a každý jednou skončí s tím, co dělá právě teď. je to jenom a jenom na něm - my o tom můžeme debatovat do zblbnutí a jeho rozhodnutí stejně nezměníme. *13* jinak samozřejmě taky gratuluju a přeju úspěchy v další sezóně. *5*
  • Liu

    Ten chinan byl včera i převčírem docela dobrej....
    • Re: Liu

      byl, jenže mu nebylo moc platné. finále hraje o´sullivan a carter. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit