Přejít na výpis diskuzí

Ronnie O'Sullivan

OSOBNOST 13.1.2007 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: kristova léta

    Doufejme! *3* Snad se mu bude dařit a na UK opět zazáří. *4*
  • Re: rozchod?

    Je to tak, rozešli se... *9* Ale je to už delší dobu, rozešli se už někdy v červnu nebo červenci. Ale máš pravdu, rozhodně to může mít velkej vliv na jeho hru a asi bohužel opravdu má *9*
  • delik

    rozchod?

    halo, lidicky, nevite nekdo co je pravdy na tom, ze se ronnie rozesel se svou partnerkou? (nechci nic rikat, ale pokud je to pravda mohlo by to souviset s mensim poklesem jeho formy v poslednich tydnech) *9* *9*
  • minka

    kristova léta

    Tak Ronnie nám dneska slaví kristova léta a jáá mu nemůžu nic jeného, než držet palce ať obhájí všechny tituly z loňska a ať ještě nějaké přidá. Ale tak myslím, že UK obhájí...
  • delik

    Re: Ronnieho NAROZENINY

    jj *3*
  • Ronnieho NAROZENINY

    Zítra slaví Ronnie narozeniny a je možné mu touto cestou popřát http://www.ronnieosullivan.tv/birth day.php *3* Takže neváhejte *4*
  • delik

    v Praze

    Tak uz mame Ronnieho v Praze. Jak zavidim vsem, kdo to uvidi. Skoda, ze tam nemuzu byt taky... *9* No snad z toho udelaji aspon nejaky maly zaznam. Kez by.
  • delik

    stranky

    pro michelle.taylor, ale i pro ostatni, pokud mate radi snooker, doporucuju ceske stranky www.e-snooker.cz
    jsou docela fajn, hodne rychle prekladaji clanky ktere vyjdou na worldsnooker.com, ale informuji i o ceskych turnajich, a o moznostech kde se u nas da hrat a tak podobne. *4*
  • michelle.taylor

    Re: Re: Re: Re: obrázky

    No přesně,ja to taky vždycky přehltám..no ale já si tu knížku přede všema tak chválila,no a už mi máma řekla,že až jí dočtu,tak že si jí chce přečíst i ona *15* ..takže si budu muset na repete počkat *15* *15*
  • delik

    Re: Re: Re: obrázky

    jo, to je normalni. spoustu fotek tam nedaji. mozna kvuli autorizaci a reklame. *13* taky jsem tu knizku sezrala najednou. chci si ji ale precist jeste jednou. ctu totiz rychle a spousta veci mi pak unikne. *1*
  • michelle.taylor

    Re: Re: obrázky

    tojo,ale já jsem jich přidávala víc,ale ty se nepřidali,tak to ještě pak zkusim..jo a tu knížku už mi doručili,je super,brzo jí budu mít přehltanou *14* *3* *4* *15*
  • delik

    Re: obrázky

    pekny fotky *3*
  • michelle.taylor

    obrázky

    ještě,jestli to nevadí,přidala jsem do galerie ještě několik fotek abych jí trochu rozšířila,doufám že se tam ty obrázky ukážou co nejdřív. *3*
  • michelle.taylor

    Re: Re: Re: Re: Re: dotaz??

    včera jsem si jí objednala....ježiš,já se na ní tak těšim.díky *15* *15* *14* *4*
  • Re: Re: Re: Re: dotaz??

    Můžeš si ji koupit tady *3* http://www.motto.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage_book&product_id=5608&category_id=19&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=72
  • michelle.taylor

    Re: Re: Re: dotaz??

    no,právě se jí pokouším sehnat,zatím teda musím říct dost neúspěšně *9* ...
  • delik

    Re: Re: dotaz??

    precti si autobiografii. ma nazev Ronnie - je to dobre cteni.
  • michelle.taylor

    Re: dotaz??

    aha,takpardo,už to vím...takže nic *3* *4* *5*
  • michelle.taylor

    dotaz??

    Ahoj všichni,Ronnieho jsem objevila teprve nedávno a neni nijak jednoduchý o něm zjišťovat věci,rozhodla jsem se že o něm napíšu práci do školy,nevíte jestli má Rodinu,děti atd..?Moc děkuju za odpověď *15* *4*
  • delik

    vítěz

    Ronnie vyhrál Northern Ireland Trophy ! *1* Gratuluju. A jen tak dál. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit