Přejít na výpis diskuzí

Ronnie O'Sullivan

OSOBNOST 13.1.2007 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: bab_dz

    Nemusis moju pracu zhadzovat kvoli jednej vete. Nehovorim, ze som najvacsi odbornik na svete, ale myslim, ze mam slusny prehlad. Ronnie je minimalne jediny top hrac ktory pravidelne hrava oboma rukami a dokaze hrat oboma na rovnako vysokej urovni. Hranim nemyslim to, ze niekto dokaze tuknut par gul aj druhou rukou, hranim myslim, ze su schopni odohra aj cely zapas ci turnaj bez problemov opacnou rukou.
  • Blbina v textu.

    V textu je napsáno, že jako jediný hráč umí hrát dvěma rukama - LOL! Autorka zřejmě snookeru moc nerozumí. Takových hráču je hafo!!!!
  • Ronnienek

    Tak to jsme zvědavá,kdy na Eurosporu dají konečně Uk Championchip.Už se na něj strašně těším,jenom nevim,proč nehrají British Open?!Paul Hunter je borec,že nastoupil do sezóny a ještě hraje dobře po svém doufám úspěšném boji s rakovinou.Ale docela dost se to na něm podepsalo,kde je ten náš veselej Paul s nevinnou tvářičkou?ale jde vidět,že se nezměnil,svoje charisma snad nikdy neztratí. Beckynka
  • Ronnie je borec!!!

    Posledni dva roky nemyslim na nic jineho nez na Snooker.Jako prvniho sem videla Ronnieho a uchvatilo me to.Hraje skvele,ale kdyz ma sve depky neda se na to divat,coz me mrzi protoze je to fakt skvelej hrac.Kdybyste nekdo mel nejake jeho fotky prosim poslete na Evelyn.Hunter@seznam.cz moc diky.
  • Ronni a pool

    no na pool nepresedla uplne- je stale vypsany na soupiskach pro snookerove turnaje a taky ho u snookeru drzi smlouvy. posledni sezona to urcite neni pac jsem s nim cetla rozhovor a v nem rikal ze se snookeru bude i nadale venovat profesionalne jen k tomu bude objizdet i poolove turnaje v americe a v anglii bude hrat jen velke, dobre placene a dobre bodovane snookerove turnaje. a jak ho znam se snokerem na 100procent neprasti pac je to jeho zivot a jeho tata by byl velice zklamany... takze tak veekly strach bych nemela
  • Ronnie

    nevim, jestli to víte, ale letošní sezona je pro Ronnieho v profesionálních snookeru poslední. chce totiž přesedlat na pool. docela mě to naštvalo, protože ho už sleduju několik let :-(
  • Knížečka

    No řeknu vám že je na čase přeložit tu knížku do češtiny. a až to bude tak věřím tomu že z pultů knihkupectví se po ní jen zapráší:)
  • Kniha

    čau to sem zas já . Tu knihu už sakra někdo musí přeložit :))
  • Kniha

    Ta otázka jestli má někdo zájem o Ronnieho životopis je podle mě zbytečná,protože o něj maj zájem všichni kdo ho kdy viděli.Takže moje odpověď je jásná--chci ho :))
  • Fotky

    Pridala som do galerie zopar fotiek, snad sa tam coskoro objavia. Ja osobne mam asi 800 fotiek a clankov, tak ak mate zaujem, kontaktujte ma :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit