Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude to o lásce mezi Rossem a Laurou, ale do jejich vztahu nečekaně vstoupí Maia, která to chce mezi nimi překazit. Laura se pohádá s Rossem a po dvou dnech se dozví, že Ross Lynch a Maia Mitchell spolu oficiálně chodí. Rosse mrzí hádka se svou nejlepší kamarádkou Laurou. Když se Ross dozvěděl, že se Laura kvůli němu trápí, tak ten další den oznámil že se rozešel s Maiaou, protože je zamilovaný do Laury, ale co teď?? Ross se sice rozešel s Maiaou, ale tu hádku mezi ním a Laurou tohle se nedá vzít zpátky. Ross udělá všechno aby ji získal. Laura slyšela od Rainy a Caluma, že se s ní rozešel jen kvůli jeho nejlepší kamarádce a životní lásce. Ross & Laura začínají spolu chodit a moc jim to spolu sluší a myslím si že jim všichni závidí jejich lásku a doufám že i v realitě mezi nimi nebude jen pouhé přátelství a partnerství, ale i LÁSKA.
    • Raini je s mäkkým i
    • LillyLynch
      Moreee, tohle je můj příběh, vážně mě mrzí, že nemůžeš vymyslet vlastní. Tak se laskavě do mého n*s*r nebo dostaneš!!!!
  • L A U R A a tebe co je do toho co robia ostatni co si snim chodila ze sa tak staras
  • Aaach, tak ´milujem´ čítanie tých príspevkov čo píšu niektorí ROSSIANS. Akoby bola vaša vec či Ross chodil s Maiou alebo Laurou. Je to jeho vec. #NoHate #MyOpinion
    Som R5er.
  • Já jsem se taky narodila 29.12 ale ne ten rok
  • you are best forever *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Miluju ho je boží
    Chodi spolu?
  • LillyLynch
    Ross Lynch a Laura Marano mi změnili život a tak o nich píšu příběh *14*
    Postavy: Ross Lynch, Laura Marano, Rainy Rodriguez, Calum Worthy a Maia Mitchell
    Omlouvám se Maia Mitchell tebe jsem použila jako nepřítele, promiň:((

    Bude to o lásce mezi Rossem a Laurou, ale do jejich vztahu nečekaně vstoupí Maia, která to chce mezi nimi překazit. Laura se pohádá s Rossem a po dvou dnech se dozví, že Ross Lynch a Maia Mitchell spolu oficiálně chodí. Rosse mrzí hádka se svou nejlepší kamarádkou Laurou. Když se Ross dozvěděl, že se Laura kvůli němu trápí, tak ten další den oznámil že se rozešel s Maiaou, protože je zamilovaný do Laury, ale co teď?? Ross se sice rozešel s Maiaou, ale tu hádku mezi ním a Laurou tohle se nedá vzít zpátky. Ross udělá všechno aby ji získal. Laura slyšela od Rainy a Caluma, že se s ní rozešel jen kvůli jeho nejlepší kamarádce a životní lásce. Ross & Laura začínají spolu chodit a moc jim to spolu sluší a myslím si že jim všichni závidí jejich lásku a doufám že i v realitě mezi nimi nebude jen pouhé přátelství a partnerství, ale i LÁSKA.

    Jestli máte nějaké další nápady, jak by tahle láska v příběhu nebo v realitě mohla pokračovat, napište mi sem -> LillyLynchForever@seznam.cz
    Ráda na ně odpovím
    Doufám, že se vám můj příběh bude aspoň trochu líbit
    *14*
    • Raini nie Rainy
    • takže inkognito odkud to máš?
      je to pravda?
      • Prosím tě, já aspoň něco napsala. Být tebou tak zavřu hubu nebo dostaneš!
  • LillyLynch
    On je prostě BEST !!!!!!
    Dokonalejší člověk není a nikdy nebude než on!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    His smile is cuteee!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    I LOVE ROSS LYNCH!!
    *14* *14*
    Miluji všechny jeho písničky, kéž bych věděla kde bydlí hned bych za ním jela a to na 100000000000000% *14* *14* *14* *14*
    Nejlepší zpěvák a herec!
    Kvůli němu se mi změnil celý život (MY LIFE IS YOU)!!!
    Děkuji ti že jsi!!!
    *14* *14* *14* *14*
  • Já tě prostě MILUJU :* *14* *14* *14* Si úžasnej nevím co bych bez tebe dělala když píšeš tak BOŽÍÍÍ PÍSNĚ *3* Poslouchám je ráno aj večer si moc super a já tě prostě LOVÍSKUJU *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lidi... Oni jsou prostě jedineční ♥ Jedna holka říká že jsou to gayové... HA.HA.HA. A ještě k tomu má ráda JB a může se zbláznit když řeknu že JB je gay abych jí to oplatila. Oni jsou prostě boží ♥ Super hudba ♥ sexy ♥ A my nejsme jen nějaká skupina fanoušků... We are #R5family !
    • Ever&Forever
      Jo no u mě taky, nenávidím takové lidi kteří si myslí že JB je lepší než R5 vždyť je to gay!!!! *10* *10*
      Kvůli R5 bych nejradši a nebo hned začala zabíjet!! a nemám v tom problém!
      Můj celoživotní sen je se podívat do USA zanechat tady všechny který nám do života přinesli smůlu a i s pomlouváním R5!
      To by bylo všechno za námi, nemuseli bychom pořád slyšet pomluvy o R5
      Moje nejlepší kamarádka je moc nezná ale nepomlouvá je.
      Nikdy se nevzdám toho abych mohla jet do USA a být ti nablízku! <333
      Mám tě moc ráda Rossies!!!
      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit