Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsetko najlepsie Ross! k 19.narodkam:)
  • Všechno nejlepší k 19.narozkám.
  • Všechno nej nej k 19
  • Austine poslouchám od tebe písničku Double Teak. *5* *5* *5*
  • Ahojte :) Mám nový blog o R5: https://plus.google.com/app/basic/108620753169109189583/posts?cbp=jxp5lyhwj0du&sview=25&cid=5&soc-app=115&soc-platform=1 Si R5er? Chceš R5 na Slovensku? viac informácii v poslednom príspevku :)
  • jéééééééj DAKUJEM baby :)
  • čau laura tak aj ty si tu :D
    no podstatné je že Anny je dôveryhodná osoba poznám ju tiež aj s Laurou už dlho a ťiež som videla rozhovor Anny a Rossa. Bolo to tak že Anny robyla dajaký projekt o každodennej inšpirácii na ANJ a rozhodla sa pre Rossa. Učka nám povedala že tam má byť niečo s ich života (dosť blbé čo) tak mi Anny potom volá a hovorí: skontaktovala som Rossa (na VK.com) a poprosila ho o pomoc. Ja som sa začala strašne smieť (ved jej nikdy neodpíše) a o niekolko dní mi v škole hovorí: OMG OMG OMG Ross odpísal. Hovorila niečo v tom zmysle že jej nedal nič osobné len to o čom vie už celá AMERIKA no a potom v tom projekte mala ešte niečo také že: čo ta inšpiruje k písanie songov, ako vychádzaš na turné s rodinou, či niekedy s niekým chodil atd.
    POINTA: Ross nechodil ešte s nikým (bolo to aj v jednom rozhovore na youtube)
  • AHOJ :)
    nechcem vyvolať rozruch ale Anny poznám už od troch rokou sme BFF nie som na nikoho strane ale viem že sa tomu dá ťažko uveriť no keď mi Anny ukázala konverzáciu s Rossom skoro som odpadla. Najskôr sme sa kôli tomu pohádali, ja som jej samozrejme neverila ale keď mi to ukázala padla mi sánka.
  • Anny, ja ti do toho nič nehovorím ale tak no... Ťažko sa tomu verí. Ale hneď sa do nás nemusíš navážať že nie sme praví Rossians
  • Ross je nejhezčí kluk na celém světě škoda že není čech jinak by jsem se s ním často potkávala a to by bylo super já ho totiž hodně miluju a můj kluk vypadá úplně szejně jako on ale ross má blond vlasi a můj kluk má hnědé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit