Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je uzastny a pre mna je super sprava ze je nezadany a dajte od neho rucky prec lebo je moj :-D ale nie robim si srandu ale ja o neho budem bojovat :-* :-D
  • miluju Rose nemuzu si pomoct je fakt uzasnej *14* *14* *14* *14* *14*
  • OMG dnes si pozerám instagram a všade rozhovor s Rossom. Pýtali sa ho či chodí s Laurou a on odpovedal Že nie, Aspoň nie v tejto chvíli, A ptm sa ho spytali či je v láske s ňou on odpovedal" ja neviem... ešte nie... neviem... možno v jedného dňa... možno... neviem.. *14* *14* *14* *14* <3
  • I Love ROSS LYNCH !!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Píše jsem,protože sem chce napsat co si myslí...
    Nikdo neni dokonalý a to ani ON!
    Máš pravdu,že mám pravdu... :) Já si myslim,že je v*l a ty si myslíš,že v*l neni...
  • Když se to někomu nelíbí tak proč jsem píšeš ?????6 *10* *10*
    • Suhlasim ak tu chces pisat ze je v*l tak v*l si ty a o nom takto rozpravat nebudes este pipnes a si mrtva !!!!!!!!
      • Jo?Jezis,tak to se už bojim bojim.Jste vážně magoři všechny sem píšete jak se těšíte až se vezmete a tak,ale pochopíte,že ho n ikdy neuvidíte??Budu sem psát,že je v*l,protože já si to myslím a také si myslím,že ty si pěkná pipka.Sem mrtvá jo??Ježiš a jak mě zabiješ?Si naivní!A dost vtipná,vzpamatuj se ty magore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Myslím,že vyjádření názoru není terorismus...
    *10*
    Každý má na to právo,tato stránka je o tom aby jsme napsali co si myslíme a já si mylsím,že je v*l. *11*
    Mě také nabaví číst vaše komenty... !
    Mám na to právo a vy také!!
    • Jedním způsobem máš pravdu každý si může napsat co chce!
      A tím druhým = není v*l!!
      Ale můžeš si sem napsat cokoliv co si o Rossi Lynchovi Myslíš ;)
  • Elis *10* *10* *10* nechaj si svoj nazor pre seba ty ho neznašaš
  • Milujem skupinu R5.
    Su proste boži *14* *14* *14*
    • nie si sama zuzi. *3* *4* *14*
  • je bozi *3* *3* *14* *14* *4* *4* *14* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit