Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ross lynch *14* *14*
  • Je proste boží *14* *14*
  • je proste bozi
  • je blbej je *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Když se ti nelíbí tak nechoť na tuto stránku ( myslím na stránku osobnosti/Ross Lynch !!)
    • Není blbej *3* a kdo souhlasí dejte mi palec nahoru ( Like) :D
  • je hustej *4* *1* *2* *15*
  • ross je bezva je prostě boží *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Ross je super :
      Krásně zpívá, tancuje, hraje!!
      Je boží *14* *14*
  • Ja ho milujem!!! *4* *14*
  • je vtipné čítať tie komentáre, ale zároveň aj veľmi smutné, svoje názory by sme si mali nechať asi všetci pre seba........bolo by to pre všetkých najlepšie.
  • To spíše na tebe nikdo není zvědavý. ;)
  • jo a za 2. ty blba ja se schovavam za jmeno??Nejsi moje matka takze si ho budu urazet jak chci at se ti to libi nebo ne.a ja jsem blba?????????prvni se zamysli a pak pis protoze ty blbko.A ano jsou lidi ktery ho radi maji ale je to ooopravdu par.jo a myslis ze na tebe tu nekdo zvedavej je ??????ty kravo mrnava !!!!!!
    na ty tvy blbi kecy!!!!a myslis ze sem trapna a nechtela bys nahoudou po me jeste telefoni cislo a taky ulici kde bydlim a taky kolik mi je jo a taky moje prijmeni??????Ja nejsem deb*l abych sem davala zakladni informacxe jak se jmenuji ti muze byt u prd*le tak tam radsi di aby byl pokoj.Ja nejsem zadna super barbie abych se takove zakladni veci davala a nechtela bys jeste cislo podprsenky??????????vubec bych se nedivila kdybys to sem ty dala ale ja ooopravdu na to nejsem zvedava aby me tu nekdo sral s jmenem tak se di zahrabat....
    jo a bat se tebe joo nebo jako koho???? ty blitko!!!!!!!!!!jo a ross je taky blitka ste si taaak podobny
    • vies co uprimne lezes my na nervy ked sa ti nelubi on tak si to nechaj pre seba nemusis tym drazdit ludi ktori ho maju radi a tak ti nikto nebude nadavat !!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* a jedina blitka si tu ty
    • Tak se uklidníme joo:-DDD co vám jebe? komenty se dávají většinou jenom na to, aby někdo herce/zpěváka pochválil a né aby je pomlouval a ještě se tady s někým hádal.. Inteligence:XX

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit