Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ešte niečo
    Keby ste boli naozajstné Rossians, tak by ste vedeli že Ross sa zaujíma o svojich fanúšikov a venuje sa im kedy sa len dá. Aj ked si chráni svoje súkromie s fanúšikmi pokecá o hoci čom. A vedeli by ste aj to že raz zavolal falnúšičke s mobilu svojho otca pretože nechcel aby niekto vedel jeho číslo. Ked sa dozvedela že je to naozajstný Ross skoro odpadla.
    • pockaj to stebu volal ?
      • nie nevolal ale písala som si s nim koly školským záležitostiam
        • Jasnéé, a ja som sa sním bozkávala
          • :P
  • Tak mi neverte mne ste úplne ukradnuté. Nezaujíma ma váš názor, hovorte si čo chcete. Hovorím pravdu a je mi jedno čo si o tom myslíte
  • Proč nemohli přijet do Česka byli v Polsku a v Německu, Česku se všechny dobrý kapeli vyhýbají *9*
  • Anny, ty si fakt myslíš, že ti uveríme, že si si s ním písala? Nechci ma rozosmiať
  • Ahojte, nechcem vám do toho nič hovoriť ale naposledy baby on nikdy s Maiou a ani s Laurou nechodil a ani to neplánuje. Povedal mi to sám keď sme si spolu písali. Nebudem to ďalej rozvíjať je to totiž OSOBNÉ ....... keď chcete vpohode napíšte na mailovú adresu: Annlauralynch@gmail.com :) teším sa na vás :D
    • S nim si si nemohla pisat lebo on hovori po AN
      • Toje mi ale novinka :) Nenapadlo ťa že skoro v každej škole sa učí po anglicky ????
  • Koľko je tu SK R5ers? Či by sa im aj oplatilo prísť na slovensko.
  • Som R5er, R5 som stretla keď som bola na ich koncerte v Nemecku a Ross bol naozaj milý a bol fakt fajn ♥ Nikdy na ten deň nezabudnem!
    • Jaaj tebe sa žije, žiarlim ❤️❤️
  • Jsi můj nej kluk na světě pusu.
  • ross je bozi kluk a ja ho proste miluju vim o nem skoro vse
    z r5 je nejhezci *14* *14*
  • najviac sa mi páči zo skupiny r5.
    jednoducho je úžasný a krásny. *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit