Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenomze ty lidi ktery ho radi nemaji sem psat chteji a tvoje starost to neni.
    • Ty jsi asi hodně nenormální :-\ proč to sem pises? Když se ti nelíbí je to tvůj názor, ale nepis to sem mezi fanoušky nemůžeš čekat jinou reakci než že ti budou nadávat. A já mezi jeho fanoušky patřím tak toho prosím nech
  • Neví někdo , kdy Ross Shor Lynch hrál v Jessie ?
    • NE ALE Jessie bude hrát v Aoustin a Ally
      koukni se youtube na díly v aj a tam to máš,ty série tu zatím nejsou,ale budou,koukni se a uvidíš že je to na opak *3* *3* *4* *4*
      • Kterej díl?
  • Tak když ho nemáte rádi tak sem nepište sou lidi kterým se líbí :-)
  • Laruska:jak dědovi kalhoty?Větší blbost jsem neslysela.Jdi se vycpat a nevim kdo je tu podle tebe trapnej.
    Crazy girl:Prosim tě co jsem jako přehnala??Ty se jdi taky vycpat na uznavani lasky to tady neni a stejne si to neprecte tak jdi do prdele.Taky ho nesnasim a je to moje věc.Jo a mimochodem super jmeno uzasne se na tebe hodi silena holko!!!!
    • Nech ji bejt!!! Jen říká svůj názor!!
  • Ach Bože, ten pravopis. Holky, kašlete na vyznávání lásky (stejně si to nepřečte) a raději si běžte dělat domácí úkoly z češtiny..
  • ja ho rada uplne nemam ale naky jako ta anonymni jako to prehnala trapko!!!!!!!!! vymrdana
  • LuckaSaturova10 :ano mam na nej narazky a nebudu si to nechavat pro sebe!!Taky tady neni nikdo zvedavej na tvy debilni kecy o to jak je dokonaly.
    Laruska:ne nebojim jen nebudu a nechci sem davat sve jmeno kazdymu to muze byt u zadku jak se jmenuji.
    • ty si trapna jak dědovi kalhoty
  • Milujem ta ross lynch !!!!! :-D
  • Miluju tě si krasny uzasny
  • He is sexy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit