Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sak on chodi s dvoma babami !!!!!
    • božé.....a to ako si zistila?? *1*
  • jsi krásný, obdivuji tě
  • Jo a taky jeste terry :hater mozna jsem a mozna nejsem.Ale to je jedno at jsem nebo ne tak na Rosse lezt budu jak chci tak s ejdi zahrabat!!!
    • Ozvala sa belieberka -__-
  • Hele ty bajecna zuzano,pisu sem protoze chci a ty ani nikdo jiny mi v tom nezabrani.Kazdy tu ma misto na nazor o Rossovi proto to tu taky je.Ross je uzasny jen pro nekoho a vymandeleny mozek rozhodne narozdil od nekoho nemam.urcite moc dobre vis ze to si ty s tim vymandelenym mozkem.ja problem nemam bud v klidu,ale no mozna i problem mam s tebou a s Rossem.Tak di do prd*le.uvedomuji si to ze si trapna no az to boli a ja nikoho neurazim ty kravo zato ze mate radi Rosse.podivej se prvni na predchozi komentare a pak otevri drzku.oni me nadavali zato ze rosse nasnasim.A co se sem vubec pletes ty slovenska drzko???!!!!!!! *11*
    • Když je tu místo na psaní o Rossovi, tak proč to téma měníte?
  • JŽŠ!pokud si hater, NELEZ na stránky KDE JE ROSS ( *14* ) LYNCH!
  • to rikas Ty ja ne sra*ka to je a muj nazor nezmenis
  • Tak za 1.ty blbej deb*le ja se ukloidnit nechci ja sem uplneeeeee klidna narozdil od tebe.podivej se do zrcadla a pak mluv.blbky jako vy se s nim stejne neuvidi tak drz hubu,a justin bieber ten sfetovanej magor ten se mi opravdu nelibi ale tobe nejspis jo kdyz se ti libi ross ne?vubec bych se nedivila.

    jo a za 2. ty blba albo ja se schovavam za jmeno???????ty mas alba a to si jako myslis ze je lepsi jo nebo co?????????????????????????????????????????????????????????ja za sebe mluvit nemohu protoze urcite polovina lidi z prahy je proti nemu.Nejsi moje matka takze si ho budu urazet jak chci at se ti to libi nebo ne.a ja jsem blba?????????prvni se zamysli a pak pis protoze ty blbko albo ty a tvoje jmeno to je vkus.A ano jsou lidi ktery ho radi maji ale je to ooopravdu par.jo a myslis ze na tebe tu nekdo zvedavej je ??????ty kravo mrnava !!!!!! *12* *12* *12* *12*
    na ty tvy blbi kecy!!!!a myslis ze sem trapna a nechtela bys nahoudou po me jeste telefoni cislo a taky ulici kde bydlim a taky kolik mi je jo a taky moje prijmeni??????Ja nejsem deb*l abych sem davala zakladni informacxe jak se jmenuji ti muze byt u prd*le tak tam radsi di aby byl pokoj.Ja nejsem zadna super barbie abych se takove zakladni veci davala a nechtela bys jeste cislo podprsenky??????????vubec bych se nedivila kdybys to sem ty dala ale ja ooopravdu na to nejsem zvedava aby me tu nekdo sral s jmenem tak se di zahrabat....
    jo a bat se tebe joo nebo jako koho???? *12* *12* *12* *16* *16* *16* *10* *10* *11* *11* *11* ty blitko!!!!!!!!!!jo a ross je taky blitka ste si taaak podobny
    • Seš normální proč každému nadáváš měla by seš léčit blázne
    • Ze te radsi mama nepolkla
    • Ked nemas rada Rossa tak preco tu pises:/ naco to tu komentujes a nahodou Ross je super ako nechapem co mas zaproblem mas totalne vymlety mozog alebo co ??? neurazaj nikoho zato ze ma niekto rad Rossa uvedom sa si trapna az to boli !!
    • Ross je báječnej to ty jsi Sr*čka
  • Cvoku?děláš si srandu?????Jediny cvoci ste tu vy !!!!!nemate sanci ztapojte mozek vy ubozacky kdyz je american nikdy se s nim neuvidite jedine ve snu!!!!!!!!!!blb to je proste si nemohu pomoc a vzpamatujte se zapojte mozek!!!! *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    • Tak co tady se se*eš na jeho stránku ? možná ho neuvidíme ale nejsme kret*ni jako ty a nehejtuje mu stránku když ještě jako srab píšeš pod anonymem + musíš být nějaká hnuska ne ? se takhle stydíš za svoje jméno a když je hnusnej to bych chtěla videt tvyho kluka :D moc hezčích normalnich kluku se nenajde teda pokud nejsi l*sba p*pko
    • pí*o jedna :DDDDDDD
  • On je prostě nádhernej *14* Nejlepší zpěvák *14*
    A R5 jsou nejlepší kapela 4ever! *14* Já ho miluji tak moc *14* *14*
    Že to snad neumím ani slovy vyjádřit *14* *14* *14* *14*
    Každou noc se mi o něm zdává, nevydržím bez jeho hudby ani den *14* *14*
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    MILUJI HO
    A nikdy nepřestanu doufat *14*
    Šanci máme každá *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hele lotty,nejlepsi neni a je to tu proto aby sem lidi psali komentare jak je dementni a nebo uzasnej.Na tvoje vyjadrovani lasky tu taky nikdo nema naladu tak se jdi zahrabat a starej se o sebe.J eto proste blb a ty vypadas taky na blba *12*
    • hale na ty tvoje sra*ky taky nikdo nema naladu tak bez spat mimino a nejhejtuj za kompem jeste jako anonym to musis byt odvazna holka :D a nejaka hnuska :D už sem ti psala že moc hezcich normalnich kluku se nenajde tak se do nej ne*er a bez se kouknout do zrcadla :D jestli chcs hejtovat ze je hnusnej dej sem svoji fotku nebo nekam jinam at vydime co ty si za krasotinko pod anonymem bl*ko za*rana
    • Mluv za sebe a ty sama si BLBÁ a na tebe tu už neni vubec nikdo zvědavej, jsou lidi kteří ho mají rádi tak je neurážej. A seš dost trapná když ani nenapíšeš jméno asi se bojíš Anonym. *16* *16* *16* *12*
    • A nechtěla by ses uklidnit tak to sou holky kterým se líbí kdyby se ti líbil justin bieber a já bych řekla jenom protože ho nemám ráda že to je debill a ty píčča protože mu fandíš tak by to asi nebyla příjemný co? *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* Prase čuně...
    • Hele ty cvoku to neni blb ty si BLB takže ho neurážej!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit