Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Anonym
    Každý si tu může psát co chce tobě to může být jedno a ty nechápu proč každému nadáváš do krav
  • Počkat mam v tom zmatek on chodí s Maiou nebo s laurou?
    • momentálně nechodí s nikým ;)
      s Laurou ani Maiou NIKDY nechodil
      • To nevíš!!!
  • Mám ho ráda :) Lidi,chci se jen zeptat.Proč má v těch vztazích Maiu a Lauru,když s ani jednou nechodil? Jsou jen přátele,boha.
    • Tak naposled. vztah znamená, že spolu chodí ve filmu nb seriálu!!! *16* *10* BOŽE
    • Protože někteří stupidní lidi nedokážou rozlišit seriál/film od reality. *3* That's it...
  • TWL,ty tu píšeš pí*oviny.Když ho ty miluješ taky to všem nemusis cpat nikoho to nezajima.Kazdymu je u prde*e jak si ho chces vzit a tak.Vzpsamatuj se nikdy si te nevezme,nikdy spolu chodit nebude,nikdy nebudete mit spolu deti proste nic!!Si normalni???Nikdy ho neuvidis.Mela bys dojit k psychiatrovi a tam ti poradi.Kdo tu píše blbosti??To ty!Spát si di ty,vypadas ze uz svuj zivot nezvladas!!Jo a toho psychiatra bfakt navstiv!Potrebujes to!
    • Nechovej se k ní tak! Přesně! Bojíš se tak, že píšeš v anonymu! To všechno co jsi napsala, se teď obrací proti tobě, milý anonyme. Když tak píšeš, tak psychiatra potřebuješ ty!
    • nechci se do toho michat ale proc tu tak sproste nadavas ?
      kazdy si tu muze psat co chce
      a jestli ho ma nektera z holek rada
      tak se s nim treba nekdy setka
      treba s nim bude mit deti
    • Prosimtě jseš jenom naštvaná že já to s ním budu dělat a ty ne tak se uklidni ;)
    • Tak za prvý asi má pravdu že si ho asi nikdo z nás nevemem protože i kdyby jsme tam jely tak jsou i jiný fanynky žejo :D
      Ale když se ti nelíbí tak běž do haj*lu proč ku*va lezeš na tuhle stránku ?
      ai protože si nějakej hnusák a koukáš po klukovy který je krásnej bohatej a má talent ty pako :D
    • Ehm...Takže... Zaprvé-Nechápu, proč se tu vede konverzace zrovna o tom, jestli někdo s někým bude mít děti :D Nebo jestli bude někdo s někým spát, chodit nebo se brát... To mě prostě hlava nebere.
      Zadruhé- Milý Anonyme... Nevoď na nikoho psychiatry, protože soudě podle tvých "chytrých a duchaplných" komentářů už ho pomalu chci doporučit tobě. Navíc gramatika českého jazyka ti asi nic neříká, že? Velká písmena za tečkami a čárky jako oddělování vět v souvětí?
      Já sama jsem fanoušek R5 a Rosse a taky si nepředstavuji, jak spolu budeme mít děti a podobně. Ne každý takový je, víš? A to, že tady holky píšou, že ho mají rádi, toho si ty vůbec všímat nemusíš. Jestliže máš jiný názor, stačí normálně a slušně napsat svůj názor a ne se hned ohánět nadávkami. Jenom rada, aby jsi se pak nedivila, že tu máš tolik nenávistivých komentářů.
      Je mi jedno, jestli tě můj názor nezajímá, protože tady už vedeš konverzace úplně o něčem jiném, než je tahle stránka, takže je mi to úplně jedno. :D Jenom mi klidně něco odepiš.
      Přeji všem hezký den.
  • Už si predstavuju jak to spolu budeme delat on mi ho strci do pusy potom to udelame ze predu pak ze zadu. Proste prci,prci,prcicky
    • Proboha seš blbá?
  • sandra.rosenkranzova
    mně by udělal radost kdyby se rozešel s Maiou Mitchel a hodil s jenom Laurou Maráno oni dělaj dokonalej pár jak v seriálu Austin a Ally tak i ve skutečnosti tak ať se s Maiou rozejde *10* *10* *10* *10*
    • On nechodì ani nechodil s Maiou ☺️
    • Máš pravdu
  • V jednom rozhovoru Laura Marano řekla že s Rosem Chodila půl roku.
    • Vôbec s ním nechodila
  • Jo třeba se poseru.A proc nepolkla tebe?????To by bylo lepsi.
    A to jako myslis me jo tou belieberkou???Jdi do prd*le ty cuzo!!!!Je mi jedno jestli jsem nebo nejsem belieberka vim to ze si kr*va a nikoho nezajimas. *11* *11*
    • Víš proč ? protože nepíšu takový sračky,když ho nemáš ráda tak to všem nemusís cpát. Žadnou zamrdanou belieberku jsme nepsala . Jdi spát kide píšeš chujoviny už.
  • Mám Rosse ráda a jemi jedno co si kdo myslí! I LOVE ROSS SHOR LYNCH! :* :3
  • Ne ani s jednou holkou nechodí. Je tam napsáno vztah ale není to tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit