Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mylé dámy , to že sem napsaly že chodí s maiou a laurou je totální ( sr*čka ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On nechodí ani s jednou !!!!!!!!!!!!!!!!! Vopravte si to >:(
    • Ty si Oprav mYlé!
      • Ty mě neopravuj ty kokotko!
    • jo na YT to řekla Laura a já vím kde

      jo a nevíte jestli s někým nechodí?
      • K čemu ti to je?
      • Momentálně nechodí s nikým :)
  • miluju tvoje písničky krása *14*
  • Hele skym chodí nikde to nebylo že s měkým chodí tak jak to dopravdy je měny to zajímalo
    • Taky by mě to zajímalo
  • Ahoj všichni. ráda bych sem napsala můj názor na tyhle lži o vztazích. Opravdu nevím, kde jste slyšeli podobné informace, ale Ross NECHODIL ani Laurou a ani s Miauou Ano, zjistila jsem to na jeho PRAVÝM asku (ale link sem dávat nebudu,všichni víme, jak by to dopadlo ;) ) Jsem sice dlouhodobá R5erska, ne jeho fanynka, ale tohle vím jistě :) PS: nemusíte se hned všichni naštvat co jsem napsala,nemáte důvod proč. Jsem ráda, že jsem mohla tohle konečně říct nahlas :) PS: a už prosím, neřešte jeho osobní život dopodrobna, je jedno jestli má přeci přítelkyni nebo ne :)
    -BeckyMecky *3*
    • ale tady vztah neznamena ze spolu chodili ale ze jsou kamosi kdyby spolu chodili je tam napsany chodi spolu nebo chodili spolu (nic ve zlim) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Neznamená to, že jsou kamarádi, ale, že spolu chodili ve filmu nb seriálu!!!
      • Jasně to chápu :) Ale v tom případě proč tam nemá i další kamarády... (např: Calum, Raini,Bella...atd.) :) Ale jak jsem si četla komenty, tak některé, s prominutím "holčičky" tomu nerozumí... :)
        • Dala by jsi mi ten Ask pls? Máš FB?
    • Dala by si mi ten ask?
    • Já se nenaštvala ale zajímalo by mně to :-)
    • Ahoj. Ano, přesně! Říkal to i několikrát ve videích, ale některým je to očividně úplně jedno (on to snad musí vědět nejlíp ne? s kým chodí a s kým ne...). Všichni si myslí, že když s nekým chodí v seriálu/filmu, že to tak je i v realu -_-
      • Janier5: Děkuju za podporu, alespoň nejsem jediná, koho to vysloveně už štve :D Ale fakt je fakt... "They're gonna always shipping" *15*
    • a jak vis ze je pravej :DD
  • jinak já sem tu jako Adri
  • R5 je boží skupina a on v ní je nej
  • Jak jste zjistili, že s někým chodil??? Nikdy jsem neslyšela a ani nečetla, že by chodil s Laurou nebo Maiou :/ Nevím kdo má pravdu, ale zajímalo by mě odkud to víte :) Jestli to bylo v nějakém rozhovoru apod. tak sem hoďte link :D Dík
    • jak tady někdo psal kámoška říká že to bylo na www.r5.com ale já to tam nikde nenašla taky protože to není o R5.
    • já to našla na webu o Rossovi r5 a Lauře a A&A
  • BULDOG
    Hele ja ho možna uvidím mě je 19 sem o rok starší než on můžu si vybrat kam ppojedu já mužu jet klidně za ním víš...a nebuzeruj tady všechny holky za to nemužou mají ho rádi a co? To je jejich problem né tvuj kraavo ANONIM *10*
    • 19 ? a píšeš anonzm s mekkym I to určite :D
      jinak Rosse miluju :3
  • Ross je super *3* *14*
  • protože třeba,chodil prvni z maiou a pak z laurou vite *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit