Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mtchell musso je hnusnej a ross lynch je hezčí ilove moje segra ve fakt hnusná ona mi roztrhala všetchy plagaty a blokla mi noubuk ted mam její . milujutě rossi přiješ sem tvoje hudba je super je nejlepší kterousemsi pustyla .nejvic semi líby austyn and ally jeto muj neoblíbenější seriál i film mích snu love ross lynch *3*
  • roslng je hnusnej jako prase *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* ha ah ah
    tojeheztci mitche muso *14* *14* *14* *14* *14* *14* libisemivi neson mitche muso vic nešon jetoeešky mitche muso *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • to se tak bojíš napsat to sem svým profilem že jsi anonym *1* kráv* *1*
  • to máš pravu on je vážně hezkej a love je nejhezčí moje rokova hvězda milujiho rosse lyncha *14*
  • LuckaSaturova10
    Byl jste už někdo na jeho konzertě??
  • Nice boy :-)
  • LuckaSaturova10
    Božee Ross je tak krasnej!!! Y LOVE YOU *14* miluju tě
  • Ross je strašnĕ sexy!
    Miluju tĕ Rossy!
    I love you Ross!
    ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♡♥♡♡♡♡♡♥♥♡♥♡♥♡♡♥♥♡♡♥♥<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3:-);-)O:-):-D
    • Máš vážně pravdu *15* *14* *1* *7*
  • LuckaSaturova10
    Já ho tak miluju *14* mám celej pokoj poplakátovanej jeho fotkama *3*
  • Odpovím na vaše časté dotazy. Ne Ross nechodí ani s Maiou tak ani s Laurou.
    Ne právě teď je volný. Ano kéžby sem přijel. Jsem jeho taky velká fanynka ale neznamená to že bych tady psala I love you Ross atp. Ross na tuhle stránku nemá čas a ani ji nezná a ani nikoho tady nepozdraví i kdyby mu psal tisíckrát Hi! Prostě to pochopte jediný způsob je jak vidět Rosse dostat R5 do Vídně. Jiná rada mě nenapadá, protože na nějakou stránku můžete posílat fotku kde Držíte třeba papír a něm stojí: "I'm Czech. And want R5 on Wienna". A tak jsem to udělala a tak prosím jestli chcete vidět svého miláčka musím se spojit a ne proti sobě bojovat! http://r5projekt.blog.cz/1310/chceme-r5-ve-vidni Stránka kde máte instrukce a jak poslat tu fotku. Hodně štěstí. Rosserka :*
    • No ale R5 tady budou ale neřeknu kdy. Aby mi nevyprodaly lísky. *14* *9*
      • ahoj sem tvoje faninka libisemi tvoje pisničky maš užasnej hlas kteri semi moc libi že bysem chtěla moc a moc natvuj koncert byla bych nejštasnějši holka kdiby semtě viděla do opravdy k dybisem mělati listek *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • vikikiky
        To je kravina kecas :( od kad bys to asi vedela ?:)
        • Jo vím to přímo od |R5 ty chytrá :/
          • tohle mám brát jako urážku nebo jako zastávání
        • Od stránky R5 *2*
  • Adela2
    mam rosslinche moc rada *14*
    • Je to takhle ross lYnch a ne ross linch *12* hráblo ti krá*o
      • LuckaSaturova10
        tak ona nevěděla že se to píše takhle,a neříkej ji krávo je to moje kamarádka
        • Haloo má to nahoře napsaný asi neumí číst ale má to napsaný přímo před sebou a stejně to napíše blbě a navíc nechodí s nikým chodil s jednou blondýnou minulej rok ale od tý doby nikoho neměl
          • to s tebou souhlasim a nevíš s jakou blondýnou ? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit