Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adela2
    chodí s MAIA MITCHELL *14*
    • no leda v tvím mozku (nějak ti nefunguje) *2* *1*
  • LuckaSaturova10
    Ahojky nevíte někdo s kym ROSS LYNCH chodí?
  • LuckaSaturova10
    Ross Lynch je můj velkej idol,má pěkný písničky a je krásnej hrozně se mi líbí.PS:I LOVE YOU *14*
  • Ross je můj hudební idol umí hrát na hudební nástroje.Líbý se mi vzhledově připadá mi milý *1* *1*
  • Holky nemůžeme si říkat že třeba vy bude s nim, ale ani si nemůžeme říkat že s ním nebudete ! Nevíte to Každý má svou šanci nikdy nesmí říkat že se to nestane !, protože to nevíme ! já bych s ním chtěla být, ty bysi s ním chtěla být všechny fanynky by s ním chtěli být,ale nesmí me si říct ne ! Řeknem si třeba možná ! :) ---- Ps. I ♥ Ross Lynch !! :D *14* *3* *15* *1*
    • ahoj sem tvoje faninka obnivuju tvoje pisnicky a simoc fajn kluk mam tvojr obrazky a plafati si fak borec a si moc heskej mocsemi libiš chtěla bych jit ny tvuj koncert kdidisem sehnala lisky prvni radě moc bysem bila štasna *14* *14* *14* *2* *4*
  • jeho hyt steal your heard posloucham pořát
  • Holky, myslím, že je zbytečné o něho bojovat. Není to -kousek pizzy-.
    Áno, ale taky se mi líbí.Ale vážně si myslíte , že třeba z těch 10 000 fanynek a obdivovatelek si vybere právě vás?A ještě když jste v -jiné zemi než žije on-.Ano , já vím, jezdí po světě na koncerty s R5.Aby jste ho získaly, chtělo by to nějaký plán, ne? *3* Teda já mám takový plán, že se budu fakticky hodně učit Anglicky.A až budu trošku starší,( a Ross nebude mít manželku) tak si seženu lístky do první řady na jeho koncertě, položím na pódiům papírek s mím jménem a tel.číslem . Třeba mi zavolá *14* Dost blbí,co?A ještě k tomu plánu budu mít samé jedničky a stanu se slavnou.. A že mám do teďka samé jedničky (vím hele, tomuto se asi budete smát, protože tady v tom -komentáři- asi bude HÓDNĚ chyb), tak bych mohla být aspoň novinářka, ne? No dobře, já toto ŠÍLENĚ zamotola... Jenom chci napsat že.. JE PROSTĚ ZBYTEČNÝ SE O NĚJ HÁDAT PŘEZ NET! *14*
  • Baby ja ho milujem moc ale on má svoj život tiež *14* ale on sa o ňom rozhoduje
    miluje aj tak Lauru Marano!
    Girls I love him too but
    he has his life but also on the decision on the issue ! *7*
  • Text Vašeho příspěvku *14* Ross Shor Lynch
    BUDE MOJ možete obdivovať keď v novinách bude že s ním chodím
  • holky jesli ho chtete tak ho můžete jen obdivovat protože ho stejnak nebudete mit ale jinak je krasnej moc *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit