Přejít na výpis diskuzí

Ross Thomas

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WoWec

    Mno lidi.. Musim uznat že tohle je fakticky kus. Sice jsem ho neviděla v LO2 ae zato jsem ho viděla v prckách 5 Nahá míle :) Byl fakt úplně k sežrání. Závidim holce která tohodle krásnýho týpka má. Ukazovala jsem ho snad všem holkám z lyžáku a úplně všeci z něho šílely xD Prostě platonická láska xD Jedinej kluk, kterej se mi jako herec líbí *3* *14*
  • Re: Re: chudák Ross Thomas

    presne tak *5* *16* si dajaka mudra a co ked sem pisu 12 rocne?mas s tym problem?nech sem pisu aj 6 rocne....tato stranka je pre tych kt. maju radi rossa a nezalezi na veku! hm? *13*
  • Re: Nej

    to teda je *14* mas total pravdu *14*
  • sexi ross

    on je zlatucky....a sexi :) *14* a ta rola v ladovom ostri 2 sa mu hodi *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nej

    On je k sežráníííí *14*
  • kontakt na rossa

    vie tu niekto kedz bz som nasiel alebo ma tu niekto email add. na rossa thomasa ??je to nutne..surne..urgentne..vopred moc diki.
  • kontak na rossa ???

    vie niekto email add. na rossa ???
  • Re: Thomas

    se nezblázni
  • Re: chudák Ross Thomas

    ty seš blbá
  • Re: chudák Ross Thomas

    12tiletý ne ale 14tiletý jo *5*
  • rossik

    on je proste dokonalej.... *14* *14*
  • klasnej

    je klasnej a sexy je ploste bozskej!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • uplně mimo

    S Rossem jsem jako první viděla taky film LO2 a stejně jako některé holky jsem nemohla usnou a celý jsem to probrečela...Hezčího kluka jsem neviděla Nechápu proč každá z nás nemůže mít kluka snů.....6ivot je v tomhle fakt pes... On je tak sladkej, svalnatej, krásnej a ty jeho grimasy.....Hned bych do něj šla...A Taky nevypadá na to, že mu bude 26....Neví někdi jestli má přítelkyni a popřípadě kdo to je??? * *4* *4* Asi jsem se platonicky zamilovala *1* *14*
  • Re: chudák Ross Thomas

    tak sem nakou fotku pridej kdyz ses tak chytra!! *16*
  • chudák Ross Thomas

    Nechápu který debil dal na tuhle stránku ty nejhorší fotky Rosse Thomase, vypadá na nich úděsně a doufám, že sem nepíšou 12letý puberťačky *5*
  • kolik jako svině

    Thomas Ross je snad ten nepřitažlivější klučina kterýho znam je naprosto nadhernej a sexy a má mrtě vymakaný tělo fakt je naprosto krásnounkej do toho bych šla hned *4* *4* *4*
  • tomík

    tomík je nádhernej klučina když jsem poprvé viděla film ledové ostří 2 tak jsem pak ani nemohla spat a má krásnou postavu.no prostě nádhernej klučina *14* *3* *14* *14*
  • Ross je šíleně sexy! *4*
  • Thomas

    je velmi přitažlivý poprvé sem ho videla ve filmu Ledové ostří 2 kde podal pro mne neuvěřitelný výkon byl skrátka super *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit