Přejít na výpis diskuzí

Rupert Grint

OSOBNOST 31.12.2006 
233 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klapulinka

    taky taky

    hojte, nechtěli byste změnit už rupertovi hlavní fotku? myslím, že je spousta dalších fotek, co by se tam hodily víc, ne pět let stará.. *7*
  • Re: Jaj

    A ty jdi prosimtě spát. Malý děti už v půl šestý dávno chrněj. Nezkoušej na mě nějaký PROBUĎTE SE, tyhle časáky si můžeš nacpat někam!
  • Re: Jaj

    My na něj nezapomínáme ty k...? rávo?
  • Šišli myšli, kam jsme přišli?

    A s tím šišláním jděte taky někam...
  • Bláznivky

    Jste se všechny zbláznily s těma přáníma k narozeninám. Si myslíte, že si to tady přečte? V češtině? Jste padlí na hlavu. Nebo ta, co mu prý psala do Anglie pro lepší pocit. To máš teda lepší pocit z toho poštovnýho, jo??? Padlí na hlavu tady všichni.
  • Re: ron

    on má boží všecko... *14* ale je fakt že ten úsměv vede *14*
  • Re: Rupert

    je naprosto dokonalej, sexy a bůh ví co ještě *1*...a já ho úplně zbožňuju *14* *14* *14*
  • milasekmonicka

    Rupík

    Jednou jsem sem už psala o tom, že je Rup upa mega čupr herec, ale klidně to napíšu znova *14* *14* na začátku sprna sem mu taky konečně poslala dopis se žádostí o podepsanou fotku, takže se těšíííím *1* je fajn, že má tolik fanoušků *4*
  • Jaj

    Jaj, všichni spíte nebo co? *7* Fakt nechápu , že tu není nějaká živější diskuze *13* *13* . PROBUĎTE SE a pište. Je to pro Lonanka tak na něj nezepomínejte *13* *13* *13* *14* *14* *14*
  • Re: ...

    to ti věřím,je fakt hezoun *14* *14* je nej
  • ...

    Je to faktickej fešák *3* ... Mám ho moc ráda *14* a umnímí upe skvěle hrát... Na narozeniny jsem mu poslala mail , vím že to nečte , ale je to skvělej pocit *16* *1* *14* *14* *14*
  • happy birthday

    Happy birthday Rupert.... *3*
  • peggy20

    lovelovelove

    včecko nejjj! s láskou přeju já
  • legoplast

    narozeninky

    happy birthday *14*
  • lvicek97

    Narozky

    Happy Birthday *3*
  • Všechno Nejlepší

    Milý Ruperte přeji Všechno Nejlepší k narozeninám a Hodně štěstí,zdraví a aby sis zahrál také jiných filmech než je Harry Potter *1*
  • tereza009

    Narozeniny

    Přeju ti vše nejlepší k dnešním narozeninám. Ať se ti skvěle daří. *3*
  • sandra27

    Re: Happy

    *14* *14* *3* *4*
  • monikasmajlo

    Narozky

    Vše nej k narozkam *3* !!!
  • sandra27

    Happy

    Všechno nej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší