Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sámer je seksy

    Ahojek, já mám ráda i Peťu Bendeho i Sámera, ale Sáme je víc seksi hihihi *14* *5* *5* *14* *5* *14* *5* *14*

    Nevíte, jak vložit jeho obrázek sem?

    http://www.prostemulluju.cz

    Díkec *3* *3* *3*
  • Sámer Issa

    Pro ty co si tady vychvalujou Petra Bendeho apod... Nepřijde mi normální,když fandíte někomu jiněmu ať už je to Petr Bende nebo kdoliv jiný,že lezete tedy na Sámerovo stránky. Pokud jste si nevšimli tak tohle je FANCLUB!!a pokud se Vám Sámer nelíbí tak sem prostě nelezte!! Mě se taky nelíbí Petr bende a lezu snad na jeho fanklub a píšu tam o něm že je... a Sámer, že je bůh? Buďte tak laskavý a zamyslete se nad sebou, ještě jednou tohle je fanklub SÁMERA TAK SE PODLE TOHO CHOVEJTE!!Díky.. *13*
  • staniczek120

    Vse BEST

    Vse nejlepsi SAMERE a at se ti porad dari jses fuckt hustej
  • Tak to asi moc v pohodě nejsi,když máš rád tuhle nafoukanou hvězdu,CD si koupila možná spousta lidí,ale pomalu své fanoušky strácí,na jeho koncerty chodí míň a stále míň lidí.
  • pro Karla

    Budoucnost má ale nemyslím že byde nějak dlouhá. Hodně lidíse zajímalo taky o Kelly family (nebo jak se to píše) nebo o Lunetiky (s těma pořád otravuju prože si nějak moc nepamatuju skupiny s krátkou životností)všichni chtěli mít jejih podpisy obrázky na tričku polštářky atd atd...a za pár roků si na ně nikdo nevzpomene.Věřím že stejně skončí i Samer. Asi bude mít nějaké fanoušky kteří ho budou pořád poslouchat a obdivovat ale určitě jich bude mnohem míň než teď .
  • Ahoj Sami drž se si fakt super a moooc hezkej.Donce jsem si udělala na tebe referát... *14* *14* *14* *4*
  • lepsi samer nez jackson
  • Pipíšek

    Co dodat SEEEEEEEEEXXXXYYYYYYYYYYYYYYY frajer.Já ho prostě miluju a po tý přeměně bych ho sežrala!!!!!!!!
  • blog o Sámerovi

    www.issik.blog.cz jukněte *5*
    • Re: blog o Sámerovi

      Nejlepší blog o Samim :))) !!!
  • denuska

    samer

    sami je fakt uzasnej a videt ho nazivo to uplnej sen.je moc krasnej a ma moc krasny styl hudbu a pekne zpiva. ja ho strasne zboznuju *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit