Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlaticko1

    Sámer je boží!!!

    Sámer je super a tak to bude a ten kdo ho nemá rád,dejte mu pokoj.Dělá dobre svoji muziku,moc mu fandím a je nejlepší *14* *14*
  • Lide.cz fanclub!!!

    Lidičky....kdo fandí Sámerovi, tak prosím, podpořte nově založený fanclub na serveru lidé.cz, určitě tam bude více zabavy, když se tam všichni sejdeme....podpořme Sámera!!!!!!!!!!!! tady máte link na diskuzi.....: http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=88041
    papa a zatím.....sejdeme se tam!!!
  • Sbírka

    Ahoj,
    prodám sbírku Sámera Issy, obsahuje spousty článků, fotek, plakátů, včetně podepsané fotky.
    • Re: Sbírka

      ahoj měla bych zájem o tu zbírku Sámera máš jí ještě?, díky
    • terkatolarova

      Re: Sbírka

      a za kolik ??
  • lucik200

    samer

    v jaký byl superstar?
    • Re: samer

      V první superstar byl v roce 2004 *14* *9*
    • Re: samer

      No já osobně myslim že v první,pak vyhrál Vlasta Horváth,pak v x-factoru Zonyga a teď Martin Chodúr nee? *1* Páč on byl s Anetou langerovou a ta byla myslim v první řadě *15*
    • Re: samer

      první řada. někdy 2004
  • pro Minu H.

    O Sámera se nebojím. Myslím, že bude mít dostatek fanynek a fanoušků. O Sámera je zájem. O Sámera taky bude zájem. Fakt je, že každý si může svého oblíbence vybrat. Měj se fajn! :-)))
  • tak

    a ty asi nejsi namyšlená,když pliveš ty svoje nesmysly na člověka který ti ničím neublížil
  • Hele Aleno Nohavová nech těch nadávek ja si ty vsecky příspěvky čtu ! tak pozor ! d****r *1*
  • E S S O

    Samer je fakt borec,rad posloucham jeho muziku.
    • Re: E S S O

      ahoj prosim te nemas nejakej kontakt na samera napis mi na emali milkova8@seznam.cz dik *3*
  • sámer

    moje mámá ho žere
  • Haha Sámaer se jen chová jako Star ale Starto neni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit