Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bell

OSOBNOST 10.3.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Emo?

    Mám dotaz: Co to je to Emo?
    • Re: Emo?

      Takže, EMO: Jsou obvykle mlaďunké pubertální holčičky, které se chtějí odlišit od davu a neví jak. Neposlouchají maminku a jsou zakomplexovaní a uzavření do sebe. Scházejí se s ostatními EMO ,,EMO KIDS'' a debatují o svých problémech. Probíhá u nich veliké a náhlé citové vybíjení. Jednou se smějí, pak se rozbrečí a pak se rozkřičí vzteky. Jsou labilní. Problémy řeší tak, že se pořežou, pak se jim uleví. Kouří, pijí alkohol a berou drogy. Prostě mají komplexy a neví jak dát ,,signál'', aby si jich někdo všimnul, tak si obarví vlasy a nehty na černo, linky na oči, černé hadry. Takže to jsou PRAVÝ EMO. Ti ostatní ,,EMO'', co popírají, že se EMO řežou a že jsou sami EMO a neřežou se, tak si na EMO hrají jen kvůli módě, aby se odlišili od davu a byli ,,zajímaví''. Tento názor má každý, kam se podíváš.
      • Re: Re: Emo?

        Přesně tak, souhlasím.. sice jsem taky mlaďounká holčička *1* , ale styl emo je prostě ulítlý :D ... a k Sandře bych řekla asi to, že psát jsem komentáře typu: ''je to kráva'' je docela ubohý.. neříkám, že se mi její zpěv líbí, ale snaží se, a snaha se cení.. *3* btw Farná 100x lepší.. bye bye *4*
      • Re: Re: Emo?

        asi tak nějak a ještě se vyznačují piercingem a líčením na černo
      • Re: Re: Emo?

        ale,kdyby o nich pořád nepsali na internetu,tak bych vůbec nevěděl,že něco takového existuje
    • Re: Emo?

      to je takové hnutí,které bojuje proti užívání tabáku a alkoholu-mimo jiné-a ti co se k nim hlásí,tak většinou tabák a alkohol v nadměrné míře užívají
  • lilianna

    Tak to je trapas

    Mě jen zaráží, že tady všichni řešíte, jestli je emo, ale že si slečna "zpěvačka" založila profil na této stránce sama a s chybami v životopise, nad tím se nepozastaví nikdo...
    Docela trapný, nezdá se vám? *15*
    • Re: Tak to je trapas

      můžeš vědět,že weryk je totožný se Sandrou Bellovou *7*
      • isabel

        Re: Re: Tak to je trapas

        A jé, a já už myslela, že má fanouška... Hm, to je dobrý, dělat takovou iluzi :D Na Youtube už musela u většiny videí zarazit komentáře, protože tam všichni jen sprostě nadávali :D
        • Re: Re: Re: Tak to je trapas

          však má fanoušků plno,kdyby ses podívala na její stránky,tak bys to zjistila
          • lilianna

            Re: Re: Re: Re: Tak to je trapas

            Aby to nebyl jeden a tentýž *15*

            Na youtubku má v profilu 22 let? Hm...Já si sem taky můžu do profilu napsat, že mi je 5 let...nebo líp, 95 let *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tak to je trapas

              ale má tolik fanouškovských stránek,že by to nebylo možné,aby si je dělala všechny sama
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tak to je trapas

              ale má tam záběry sebe,jak byla na nějaké pouťové atrakci
      • lilianna

        Re: Re: Tak to je trapas

        Přečti si pořádně životopis, přijdeš na to *3*
        • Re: Re: Re: Tak to je trapas

          ale podle profilu na youtube má weryk 22 let
          • Re: Re: Re: Re: Tak to je trapas

            To Tě nenapadlo, že může kecat?
    • Re: Tak to je trapas

      My tady neřešíme, jestli je Sandra Bell EMO, ale úplně někdo jiný. *9* *9* *9* 100 let za opicema. *9*
      • lilianna

        Re: Re: Tak to je trapas

        Asi jsem to špatně napsala...Vím, že se tu řešila jiná slečna! Tak příště laskavě trochu zapřemýšlej a neurážej někoho, koho neznáš a nic o něm nevíš. (To ber jako radu do života - věř mi, bude se hodit)Chtěla jsem jen upozornit na slečnu "zpěvačku" a její snahu se co nejvíce ukázat...
        No, nic, děcka...Nemám slov...
        "EMO se prostě řežou, tak to je!" - bože...No, tak já mám dost...Děti a přístup k internetu...Nechcete jim rovnou strčit do ruky sirky se slovy: "Jdi si hrát do stohu!" - ono to totiž vyjde celkem na stejno...Jakmile se začnou pouštět do diskuzí, na které nejsou ještě dostatečně vyzrálé, dopadá to tragicky, neboť ti, kteří už trošku ví, tak se rozčilují a pak tu vznikají takové nesmyslné debaty...
        Nemluvím o EMO! Doufám, že tentokrát alespoň někdo pobere, co tím chtěl básník říci...
        Sbohem a šáteček *4*
  • emo

    Ježííš proboha fakt nechápu jak může někdo říct,že je jasný že se EMO řežou.Vždyt to je jenom styl jako každej jinej (punk,barbie...atd.)JO a mám dost kámošek co jsou EMO a fakt se neřežou.JENOM pro zajímavost ja EMO nejsem *5* *5*
  • emo-anne

    UPSS!!

    TOTÁLNĚ neumí zpívat!!! V těch písničkách ji to ujíždí....i já chodím do zpěvu a musim řict že t oje fakt něcco... Je to hezká holka... měla by dělat spíš do modelingu....
  • sb

    to je ta s tou legendární písní zamilovaná
    • Re: sb

      ale ostatní písně nic moc *9*
  • Sandra Bell

    Dnes jsem slyšel její písně úplně poprvé a myslím, že talent má,ale jen by potřebovala prostor ukázat nám, co vlastně umí *3* Zatim bych jí neodepisoval, myslim, že její čas ještě nastavane....
  • Metal 4ever

    opr.pustila
  • Metal 4ever

    No nevim mnoo do dneska jsem nevěděla že vůbec existuje....a když jsem si pudlila jeji pisničky tak mě malem jeblo..no jako ne že by neuměla zpívat ale jako na zpěvačku nemá...je to ale jenom muj nazor *3* hlavně nezapoměnte napsat že ji stašně závidím atd...mnohem lepší je farna i když ji neposloucham jsem spiš na metal ale že ma dětsky hlas musite uznat všichni.. *1*
    • Re: Metal 4ever

      VŠAK MÁ HEZKÝ HLÁSEČEK,ale jak tady píší,že chodila do Lidové školy umění,tak to asi nebude pravda,jelikož v té době byla přejmenována na Základní uměleckou školu
  • Sandra v ABRIMPY

    Právě jsme nasadili singl Sandry Bell do týdenní hitparády TOP CZ 50 http://www.abrimpy.cz/top-cz-50/ , hlasovat pro nejoblíbenější singly můžete každý den 3x.

    TOP video CZ - hitparáda 20-ti českých videoklipů http://www.abrimpy.cz/top-video-cz/

    Hlasovat můžete každý den od středy 00:01 do následujícího úterý 18:00.

    více informací na stránkách ABRIMPY http://www.abrimpy.cz/podrobnosti/
  • proboha

    O této rádoby zpěvačce jsem se dočetl na tn.cz a tento příspěvek musím napsat, protože něco tak příšernýho jsem "v životě" neslyšel!!!

    Pro srovnání si poslechněte jak musel zpívat Michae Jackson v svých osmi letech. To je talent.

    http://www.youtube.com/watch?v= ehal1eUG1jk

    Ale tato holka to je fakt děs. Připadá mi, že všechny fanoušky tu založila snad ta rádoby zpěvačka, protože já nevěřím, že by se sem někdo jako fakoušek přidal... Pokud teda není nesvéprávnej!
    • Re: proboha

      A ty stahovači zajdi si na You Tube a dívej se na toho Jacksona jak se mu rozpadá ksicht. Sandra má krásnej hlas a ty si ho vyhoň nebo si běž zaběhat. To bude užitečnější než tu psát takové komenty. Když se mi někdo nelíbí tak se nezajímám NÉ?? Nebo co si zač? Farné fanda? nebo snad si pošahanej , když my jsme jak říkáš nesvéprávní??? *7*
      • isabel

        Re: Re: proboha

        Jenomže ZPEVÁCI SE NEPOSUZUJOU podle XICHTU, pokud to nevíš, což asi ne, jinak by tě neoblbla tady ta rozmazlená holčička... I když mně teda nepřijde ani moc hezká.. Vsadim se že modelkovskou školu opustila poté, co zjistili, že je mrňavá. Může si fotit fotky v Thajsku nebo kde che, v jakejcholi hadrech ale stejně tam furt bude ta hnusná Sandra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit