Přejít na výpis diskuzí

Sandra Bell

OSOBNOST 10.3.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sandra

    Ste snad hluchý???To nemáte aspoň trochu citu pro hudební sluch????Protože každej kdo hudbě aspoň trochu rozumí a slyší jí tak pozná že tahle protekční holčinka zpívá jako postřelenej havran!!!takže nechapu co na ní vidíte a hlavně slyšíte když jí chybí talent.Ewu sice neposlouchám,ale talent má prvotřídní a navíc jí zná celá republika,ale Sandru jenom pár lidí
    • Re: sandra

      ty jsi ale trubka,to snad není pravda a nenavážej se do Sany. Když někdo postupně tvoří hudbu tak asi o něm nebude hned vědět celý svět!! Sandra na sobě hodně maká a je zkrátka pro mne nejlepší.
      • Re: Re: sandra

        ona že tvoří hudbu??ty asi moc nevíš co hudba je viď???takový šílený slaďáky,který sou poslouchatelný jen pro nějaký dvanáctiletý dilinky...hmmm se ani nedivim,že jí skroro nikdo nezná.To by mě zajímalo jestli budě někdy lámat žebříčky (aspoň)český hitparády....možná,ale až kočky začnou lítat a já budu štěkat
        • Re: Re: Re: sandra

          tak ten poslední řádek mně docela rozesmál,:D *15*
          • Re: Re: Re: Re: sandra

            myslím to co psala Verča
        • Re: Re: Re: sandra

          Na hitůparádě je už 26 týdnů na druhém místě, V loap hitparádě na Óčku byla 2x na prvním místě. A na Ujdeto je v první desítce. *14* *1*
  • Fakt hustý

    *4* Sandra už má normálně 93 hlasů.Rychle ať má sto!Já už jsem hlasovala.SANDRA JE TAK DOBRÁ ZPĚVAČKA *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Dobrý!

    Dobrý gagasi!!!Stačilo napsat jen jediný komentář!Sandra je 4.nejlepší a dva hlasy a je ještě lepší než Lucie Vondráčková.Třeba nakonec bude mít víc než ta ňánká Júlia Hečková.A má o 18 hlasů víc než Avril!!!Jen tak dál!Ste dobrý!!Ani se nedivím,Sandra je tak sůper!Jo a už má 45 hlasů.PS:Lepší zpěvačku neznám!
  • Hlasujte

    SANDRA JE PODLE MĚ NEJ.A PRO KOHO TAKY TAK POSLOUCHEJTE: *8* ABY SANDRA BELL PŘEMOHLA V HLASÁCH EWU FARNOU,TAK SE PŘIHLAŠTE DO JEJÍCH FANOUŠKŮ DO OSOBNOSTI.CZ. NEBO HLASUJTE DO OSOBNOSTI.NET A HLASUJTE JENOM 2 HLASY A JE LEPŠÍ NEŽ FARNA!TEĎ HNED*1*.NEBO SE BUDU ZLOBIT *13*
    • castelymy

      Re: Hlasujte

      no ja hlasujem radsej za ewu ako za sandru...ewa spieva ovela lepsie a nie ako toto zakricane dievca...si vyčistite usi...sandra NEMOZE byt SPEVACKA! ona NEVIE spievat! ewa vie spievat ewa je super!!
    • Re: Hlasujte

      Na OSOBNOSTI.net má Sandra už 41 hlasů což je úúúúpa SUPER Ewa Farná má 7 hlasů *3*
  • Sandruška

    Sandra je mnohem lepší než Farna. Takže nevím, co to tady jujushA píše! Zpívá hezky, vypadá hezky a její plavky jsou prostě úžasné! Směju se Farný do tváře: *15* *1* *1* *15*
  • Sandra

    Sandra je mnohem lepší než Ewa a vždycky bude!!! Moje stránky o Sandře: http://sandrabell1.blog.cz/ *3*
    • hannahgirl

      Re: Sandra

      Hezkýý stránky byla jsem tam. moje jsou www.sandra-rosova.blog.cz
      jestli chceš mrkni se xD
  • SANDRA

    *5* Sandra Bell je stokrát lepší než Ewa Farna.Narozdíl od ní si sama vyšlapala velký kopec.SANDRA ale ještě nemá vůbec vyhráno.Jednoznačně fandím Sandře!!!! *15* *15* *15* *15*
  • skvělá baba

    Sandra je úpa nej. Jasně, že je fakt hezká a hodná, ale má super písničky. Mám její cédo a třeba Nechci lhát je fakt dojáček a zase Může se to stát je supr dance kousek. Taky se mi líbí, že se dostala nahoru sama a jde vidět že na sobě dost maká. *14* fandííííím *14*
  • hmm

    *9* Ta a zpěvačka?!Na to že je jí 15 tak zpívá hůř ne můj malý bratránek...a má divný obličej...a je to jen kost a kůže..tu by moje teta do agentury navzala *13* ke všemu vipadá nesimpaticky...
    • hannahgirl

      Re: hmm

      Ty vypadáš nesympaticky! *8*
    • Re: hmm

      Chápu, že každý se potřebuje vypovídat a ulevit si od svých mindráků. Nechápe proč se trefuješ ale do Sandry? Tvůj příspěvek není objektivní a jde z něj vidět spíš zlost nebo závist. Internet je právě prostor pro zamindrákované holčičky. Ani se neumíš podepsat a schováváš se za neexistijící mail. *7*
      • Re: Re: hmm

        Pety, tvůj příspěvek ti připadá objektivní, když píšeš, že je zamindrákovaná? Ona tady vyjadřuje názor na tu Sandru, tebe se to netýká. Ale to s tim nesouvisí. Chtěla jsem jen napsat, že mi ta holka přijde dost rozmazlená, když si prostě jen tak dupne u rodičů, že chce zpívat, a oni jí hned platí focení po celým světě, aniž by si poslechli, jestli vůbec umí zpívat.. jen mi to prijde smutný... *9*
        • lilianna

          Re: Re: Re: hmm

          Souhlas... *9* Very sad *9*
      • Re: Re: hmm

        Jn plně s tebou souhlasim
        • Re: Re: Re: hmm

          Souhlasím s pety
          • Re: Re: Re: Re: hmm

            Jo máš pravdu..Sandra je mnoehem lepší než Ewa.Má skvělý písničky.A má hezky oblečení a plavky ktery vidala *5*
            • hannahgirl

              Re: Re: Re: Re: Re: hmm

              Jo moje řeč holky!
  • mary16

    která nic neumí (anorektička) *1* *1* néé,:-Dja si myslím že by se měla jeste učit.zpívat.no ma hlas jak 10letá. *1* *1* *1* *1* *15*
    • Re: mary16

      já ji viděl LIVE a musím fak říct, že lžeš jako prase. Sandra super zpívá a má nádherný hlas, a není anorektička!!!!! to asi ty jsi baculka CO? *15*
      • hannahgirl

        Re: Re: mary16

        Souhlas!
      • isabel

        Re: Re: mary16

        Jak to asi vypadá, lhát jako prase ? *1*
      • Re: Re: mary16

        hele a máš hudební sluch? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit